Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Alkoholista apósom tönkreteszi...

Alkoholista apósom tönkreteszi a családot. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Masszív alkoholista, minden nap részeg. Fél éve nem dolgozik, persze ez sem az ő hibája. Egész nap piál. Az összes családi ünnepet tönkrevágja, persze nem ismeri be hogy alkesz. Nem lehet vele beszélni, nem lehet rá hatni. Már milliószor próbáltuk. Tegnap is részegen ordítozott, a fejemhez vágta h. nem törődök a kisfiammal, és hogy úgy vagyok hülye ahogy vagyok. Gyed alatt csinálom a másoddiplomát., azt mondta hiába van 5 diplomám akkor is hülye maradok. Mindezt azért mert napközben rászóltam hogy esőbe sapka kabát és cipő nélkül ne vigye ki a gyereket az udvarra. Egyébként is rosszul vagyok ha a gyerekem közelébe megy. Legyszívesebben eltiltanám tőle de kikapja a kezemből (1 éves) . Mit csináljak? Már nem bírom idegekkel.
2014. ápr. 30. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha ittas, ne enged a gyerek közelébe.

2. Amíg nem ismeri be, hogy problémája van, te semmit nem tudsz csinálni.

3. Nem kötelező sűrűn találkozni vele. Vagy egy házban laktok? Ha igen, költözzetek el.

2014. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Reszvetem, de miert engedtetek hogy nalatok lakjon?
2014. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit írsz az tűnik logikusnak, hogy együtt laktok. Miért?

Álljatok a saját lábatokra, és akkor a saját otthonotokban úgy éltek ahogy akartok, és azt engedtek be akit akartok.

Addig nem! Sz.r helyzet, de ott ő van otthon, és neked kell alkalmazkodni.


Szeretem az ilyen kérdéseket. Nem változtatok azon amin tudok, hanem ahhoz kérek segítséget, hogy azon változtassak amit nem tudok.


Eleve nem szültem volna egy alkoholista após mellé gyereket. Egy albérletet csak ki tudtok fizetni.

2014. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ott éltek apóssal?
2014. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem lakik nálunk. Ő újította fel a házunkat (mert egyébként kőműves) ami útba esik a kocsma felé. .... Így hogy mondjam neki hogy ne tegye be a lábát ? Szegény kisbabám meg szereti azt a barmot... Megluátja és addig raplizik amíg el nem kezdi vezetgetni.... Amikor elveszem tőle akkor meg sír szegény. Ezért gondolja após hogy én nem törődök vele csak ő.
2014. ápr. 30. 10:00
 6/22 Őszödi Ferenc ***** válasza:
37%
A gyerekek megérzik, ki szereti őket.
2014. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ajto bezar, nem engedni be. Csaladi unnepekre ne hivjatok el.
2014. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, így ne engedd be. Megmondanám egyenesen, hogy részeg ember nem jöhet be, és bezárom az ajtót. A gyerekem az első, após, de még a férjem sem érdekel ebben a kérdésben. Menjen, ahova akar!
2014. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
És ha jön majd a hülye dumájával hogy ő újította fel a házat és ez a hála? Mertjönni fog.... Tény hogy nem kellett kőművest hívni és hálás is vagyok érte de inkább kifizettem volna..ha ezt tudom. Amúgy a felújítas is csak jó ürügy volt a kocsmázásra... Neki semmibenem került akkot sr volt épp munkája ...
2014. ápr. 30. 11:35
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Azert ha a gyerek szereti, annak csak van valami oka.
2014. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!