Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mondjuk meg egy családt...

Hogyan mondjuk meg egy családtagnak, hogy. Ideje fürdenie, mert. Büdös?!

Figyelt kérdés
Újabb kínos téma, após nem fürdik. Nem ritkán fürdik, hanem nem fürdik.. évente talán háromszor-négyszer. Én képtelen vagyok felfogni, de iszonyatosan nehéz erről beszélni. :( Anyós elfogadta, és nem küzd vele. Mi még mindig együtt lakunk, már nézzük a lakásokat, de a hátralévő időt is már nehezen viseljük, és ha kiköltözünk, akkor is fogjuk látogatni őket, szóval teljesen mindegy, hogy együtt vagy külön.. nem lehet elfogadni. Viszont olyan kínos, hogy tanácstalan vagyok, mit lehet ilyenkor csinálni.

2014. ápr. 30. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Költözzetek el minél előbb. Ő meg csak szagosodjon ott anyósodnak. Ha külön éltek, akkor majd ritkán látogatjátok.
2014. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyenesen: Zuhanyozzon meg, legyen szíves, mert már nagyon szagos. Ha ennyire nem alap neki a fürdés, nehogy még te udvariaskodj!
2014. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Hat ez nagyon durva, hanyigerkelto.. Anyosod meg budos ferje melle is fekszik? Brrr
2014. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, koltozzetek el.Nincs mit ezen megbeszelni, felnot ember azt csinal amit akar.
2014. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Szegény nagyapám volt ilyen. Az ok egyszerű volt, nem tudott bemászni a panelkádba, legalábbis csak segítséggel nagyon nehezen.

Ha nem ez a helyzet nálatok is, akkor nincs ötletem, ha igen, akkor meg szedjétek ki a kádat, és egy zuhanytálcát tegyetek be. Lehet, hogy ez anyós problémáját is megoldaná.

2014. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Zuhanytálca van.. abszolút akadálymentes..
2014. ápr. 30. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

Itt mindenki deokos!

De az okokat egyik se kérdezi.

Mivan ha beteg, mivan ha nemtud bemászni a kádba? Stb...

Egyszerűbb a másiknak nekiesni.

2014. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
"Anyós elfogadta ilyennek" ez alapján nem gondolom, hogy betegség lenne az ok.
2014. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincsen betegségről szó. Ha fizikai akadálya lenne, akkor nyilvánvalóan nem kérek tanácsot, mert meglenne a magyarázat is, és ha csak a kád lenne a probléma (amiről írtam, hogy nem okoz gondot, mivel zuhanykabin van), megoldanánk. Itt mentális akadályról lehet szó maximum, és nagyfokú igénytelenségről. :( Igen, "felnőtt.. azt csinál amit akar.." én olyanoktól várnék segítséget, akik hozzám hasonlóan képtelenek lennének családon belül elfogadni vagy felfogni egy ilyen helyzetet. Vagy várjam meg, amíg az unoka beszélni fog, hogy "Papa, miért vagy ilyen büdös?" Mert ugye a gyerekek nem olyan szívbajosak, mint mi.
2014. ápr. 30. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

"Itt mindenki deokos!

De az okokat egyik se kérdezi.

Mivan ha beteg, mivan ha nemtud bemászni a kádba? Stb... "


Aki akar az egy mosdónál is meg tud fürödni, egyéb lehetőség híján. Szóval kb semmi nem tud akadályozni benne senkit. Kivéve a nyaktól lefelé bénákat, de itt nem erről van szó. Szimplán igénytelen. A fiának kéne beszélnie vele. Neki könnyebb lenne.

2014. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!