Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell minden családtagnak...

Miért kell minden családtagnak tönkremenni a béke érdekében?

Figyelt kérdés
Nálunk van több alkoholista is a családban és amikor bántanak másokat ok nélkül, pl anyjukat, vagy a testvéreiket, akkor mindig csöndbe kell maradni a béke érdekében. Én egy csomószor kiálltam magamért és ennek az lett a vége, hogy kiutált a család:( Nekem nem olyan a személyiségem, hogy csak tűrök és nyelek addig, amíg ki nem jön rajtam az egész valamilyen betegség, mondjuk rák formájában...én mindig kiállok magamért és nem hagyom, hogy más csak úgy poénból tönkre tegyen, mert neki olyan kedve van. De a többiek meg hagyják magukat, pedig közös erővel megszabadulhatnának az alkoholistáktól, de mégsem...pedig csak egy kicsit kéne határozottabbnak lenni...az eszükbe se jut, hogy ez nem is igazi béke, csak szőnyeg alá söprés? Hogy tudnak ilyen igénytelenek lenni lelkileg? Undorító.

2013. dec. 28. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazad van de a családodnak is részeg emberrel kár vitázni egyik füleden be másikon ki úgyse emlékszik másnap, tapasztalatból mondom részeggel egy dolgot lehet tenni tovább ittatni hogy minél elöbb elterüljön.
2013. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem neked van igazad. Pont azért van annyi részeg ember a családban, mert a többiek szó nélkül tűrik ezt.

Egyszer és mindenkorra el kellene küldeni a másokat terrorizáló családtagokat.

2013. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!