Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom mit tegyek, tudnátok...

Nem tudom mit tegyek, tudnátok okosat mondani?

Figyelt kérdés
A szülök hamaraosan találkoznak, nekem már csak édesanyám él. De iszonyúan félek..:( Anyum teljesen ki van mert látott fényképet a szülőkről és kiakadt...párom szülei nem duskálnak a pénzben de tiszta rendezett körülmények között élnek és igen anyukája van úgy hogy a földeken dolgozik és ennek az lett a következménye hogy nagyon meg van viselve a külseje főleg a "bőrszíne"....anyum le c.........a (roma)...ami nem igaz, magyarok csak sajnos ilyen nehéz munkát is végeznek, a páromat elfogadja de nem tudom megggyőzni a szülökről, fáj ez a dolog, nem sokára találoznak de mondta nem tudja ha meglátja őket hogyan viszonyuljon a helyzethez, alig beszél velem ez miatt:(Anyum nehéz ember világ életemben harcoltam vele,nem tudom mit tegyek, FÉLEK!!!
2014. máj. 16. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád kicsit korlátolt, mar ne is haragudj.
2014. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki h viselkedjen felnőtt módjára és ne hozzon szégyent rád ...

tess kulturáltan viselkednie ....

mond h ez az alap elvárás !

2014. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az ember a családtagjait nem válogathatja meg... anyukád tán csak van annyira intelligens, hogy nem fogja megbántani őket semmivel.. lehet nem lesz egy laza jól sikerült találkozás, de nem tudsz mit tenni.. ezen túl kell esni... talán a párod szüleit kéne felkészíteni anyukádra :)
2014. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz nekem nincs is semmi bajom velük, örülük hogy elfogadtak...nem akarok mondani semmit a szüleinek, anyum előttük nem fog mondani semmit, majd ha elmentek nekem fog majd magyarázni, és lelkterrorban fog tartani!!!

Már tudom ez lesz első és utolsó találkozás!!! Ami borzalom lesz így egy életen át!!! Köszönöm a válaszokat!!!

2014. máj. 16. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudsz tenni, ùgy intėzed a dolgokat, hogy a jövőben a lehető legkevesebbet találkozzanak a szülők. Sajnos vannak ilyen emberek, mint anyukád is, hogy nem tudják elfogadni, esetleg le is nėzik azt aki tőlük eltėrően ėl vagy kisebb életszinvonalon. Nem valószínű, hogy a hozzáållásån tudsz våltoztatni. Legalåbb azt ėrd el nála, hogy ne mutassa ki a véleményėt, bár szerintem ezt úgyis érezni fogják. A legfontosabbra koncentrálj inkåbb, hogy te elfogadtad őket olyannak amilyenek és ezt nyíltan mutasd ki mindenki előtt. Håtha a jó pėlda felnyitja mások szemėt is.
2014. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fontos, hogy őket ne bántsa meg, tehát ha addig viselkedik, rendben van. A többi részét meg neked kell tudnod kezelni. Nem vagy köteles meghallgatni a véleményét, ha nem tud normális érvekkel szolgálni. Én hasonló helyzetben nem állok neki magyarázkodni, hanem vagy meghallgatom, és otthagyom, vagy végig sem hallgatom, és úgy hagyom ott, aztán mondja akinek akarja. El lehet ítélni azokat, akik a földeken dolgoznak, de azt a kitartást, amit ott kell nyújtani, na azt sem sokan tudnák vagy akarnák már a mai világban csinálni.
2014. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját példávaltidok szolgálni...

Amikor összeköltöztünk, akkor összehoztuk a szülőket, hogy mégis....enyhén szólva nem birják egymást, megis tudtak kulturltan viselkedni..anyósom nagyon nehéz nő, édesanyám sem egyszerű...

De mentségükre, egyikük sem előítéletes, vagy korlátolt...


Annyi lett az egészből, hogy összesen eszer találkoztak eddig..

1 találkozó

2. Amikor megbeszéltük az esküvőnk részleteit

3. Az esküvő maga

4. Anyósom lakhelyére mentek a szüleim wellnesezni, és nagyon udvariatlanságnak tartották vona, ha nem köszönnek be..meglátogatták őket 1 kávéra..

Amúgy nem beszélnek..

Mindezt 6 év alatt sikerüt kivitelezni..


Szeribtem a jelenlétükben fog viselkedni anyukád is.. Utána meg szimplán közlöd vele, hogy nem vagy kiváncsi a az alaptalan megnyilvánulásaira, mert róla is meglehet a párod szüleinek a véleménye, ezen gondolkozzon el..


Mennyi idős vagy?

2014. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat MINDENKINEK!!! Mivel külföldön élnek így szerintem jó ideig nem fog sor kerülni egy2. találkozásra...csak mivel fent áll annak a lehetősége hogy anyu felajánlotta a ház felét és válasszuk szét és csináljuk belőle külön lakrészt ami nekünk most jól jönne és ha jön baba akkor a szülei nem jöhetnek majd ide mert anyum szégyeli őket??????? De lehet ezzel a viselkedéssel eldönttötte számunkra hogy fogjuk alakítani az életünket...és nehéz lesz mert mi nem számíthatunk anyagi támogatásra egyik szülő részéről sem, de ha ez így fog maradni akkor külön élés lesz a megoldás, és mikor anyum egyedül fog maradni abban a nagy házban lehet rá fog döbbeni dologra csak akkor már késő lesz...
2014. máj. 16. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi felekepp nem koltoznek ossze anyukaddal, akkor sem ha anyagilag jobb lenne.
2014. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!