Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hónapja szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szedek fogamzásgátlót de most valami fura. Valaki valami okosat tud mondani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 hónapja szedek egy fogamzásgátlót az első levél abbahagyása után (ami szerdai napon volt) szombaton meg is jött, igaz kevés volt de azt mondták ez normális mert ezt nevezik elvonásos vérzésnek.

Most szerdán volt a 2. levél utolsó bogyója, és szombaton meg is jött, vagyis azt hittem. Volt pár csepp este gondoltam biztos megjött ezért este megtettem az ilyenkor szokásos dolgokat és lefeküdtem aludni, de reggel amikor mentem a wc-re gyakorlatilag semmi nem volt. könyörgöm mondjátok hogy nem vagyok terhes:( és a bunkó stílustól kíméljetek mert félek. sosem engedem hogy a barátom bennem fejezze be meg mindig vigyázzunk. csináljak egy tesztet ? vagy mi legyen?



2014. ápr. 13. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a szervezeted még nem szokott hozzá a tablettához! Nyugi, valószínű, h terhes vagy! Simán kezd el szedni a köv. levelet úgy ahogy szoktad! Én már több mint 2 éve szedem a fogamzásgátlót és az előző hónapban nekem is csak pár csepp volt, de a mostani hónap behozta :D Ha nagyon aggódsz, akkor meg menj el az orvosodhoz és kérj tőle tanácsot!:)
2014. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"nyugi, valószínű hogy terhes vagy!" ezt elírtad?:D

köszönöm! ez megnyugtatott. a következő hónaptól másikat fogok szedni mert mellékhatások jellentkeztek nálam a mostani tablettától lehet emiatt is nem? hogy ez is egy mellékhatás vagy nem tudom. köszönöm a választ!

2014. ápr. 13. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet csak most így reagált rá a szervezet. Rosszul is érzed magad a gyógyszertől?

de azért kérdezd meg a dokit erről :)

2014. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen éreztem magam rosszul de most egy másikat írt fel mert az arcom is kipattogott és elég sok tünet volt :/ egyébként azóta megjött :) sosem örültem még így semminek :D köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!