Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szisztok. Nemtudtam megállni,...

Szisztok. Nemtudtam megállni, hogy ne írjak ide. Valaki hátha tud valami okosat mondani!?

Figyelt kérdés

Szóval olyan problémám van, hogy pár napja azt vettem észre, hogy nehezen tudom venni a levegőt..valahogy nem tudok annyi levegőt beszívni, mint amennyire szükségem lenne..és ez elég rossz, mert csak szenvedek vele..nehezen kapok levegőt és olyan mintha meg akarnék fulladni...semmilyen betegségem nincs..asztma vagy ilyesmi..szóval nem tudom..hallottam olyanról, hogy stressz is okozhatja..de nem mondhatnám, hogy stresszes lennék..valaki nemtud valami tanácsot adni? Ha nem javulok, holnap megyek orvoshoz..

Előre is köszi..



2014. febr. 10. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én légúti problémákra tippelek, de nem hiszem hogy csak ennyivel javulhat a helyzet.

A mentholos cukorkák jók ezekre a helyzetekre, szopogass el egyet és várd meg hátha lesz valami. Ha szájon veszed a levegőt akkor is ez a probléma? Egyébként okozhatja ezt stressz is, lehet hogy ezt így nem tudod mert lehet hogy nem tudatosul benned a stressz de, ha nem javul legkésőbb holnap esti akkor holnapután irány a doki.

2014. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan az a baj, hogy szájon át nem megy a légzés.Mikor venni akarok egy nagyobb levegőt,nem jut annyi oxigén a tüdőmbe mint amennyi kéne, hogy ne legyen ez a probléma, viszont ha egyszer véletlenül jut is annyi, akkor egy perc múlva újra elő jön a probléma... :S
2014. febr. 10. 23:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mintha észrevettem volna, hogy ez a probléma akkor jön elő, mikor eszek..már evés közben is alig kapok levegőt, de utána sokáig csak szenvedek..
2014. febr. 10. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!