Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van egy fiú és egy lány. A...

Van egy fiú és egy lány. A lány:14éves A fiú 17. Nagyon szeretik egymást! De a fiúnak az anyja nem tud beletörődni hogy a fia rajta kívül más lányt is szeret és tisztel. Nem engedi nekik hogy együtt legyenek és kapcsolatukra ront. Nos, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Olyanokat ne írjatok hogy a lány fiatal a fiúhoz mert az a fajta vélemény nem érdekel!!

2014. máj. 23. 19:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

9-es


Jajj de szep es jo :) :).


Hany eves vagy Te is? 14-15?

2014. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

11,

Pontosan 34 eves, igy erdekelne, hogy mi az, amit problemasnak tartasz a valaszomban.

Igaz, megfogalmazhattam volna ugy is, hogy nehany ev szukseges ahoz, hogy ne pedofiliarol, illettve liliomtiprasrol beszeljunk.

2014. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

A problema a valaszoddal az, hogy ugy kepzeled el egy 18 eves gyerek es egy 16 eves lany eletet, mint ket felnottet. 8 altalanossal hova helyezkedne el a srac? Hol laknanak? Es meg millio kerdes.

34 eves letedre lehetne tobb elettapasztalatod hogy tudd, amiket leirtal, butasagok.

2014. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13, pontosan a dolog visszassagara akartam felhivni a figyelmet.

Lehet, hogy nem jott az az ironia, amit beleraktam a mondatokba, de,

Pont hogy errol van szo. Ket gyerek meg ne jatszon szerelmes "Es az anyja feltekeny" alapu jatekot, mert butasag, es eletidegen.

Vagy, ha elegge felnottek ahoz, hogy megoldast akarjanak, ahogy fogalmazott, mi a teendo, akkor az, amit irtam.

Vagy szepen engedelmeskednek a szuloknek, es a torvenyeknek.

Harmadik ut _nincs_. Az elet nem egy Shakespeare drama, hogy es akkor mind meghaltak, es boldogan eltek.

2014. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Igy mar ertheto, koszonom. Sajnos nem jott at az ironia :)
2014. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%

# 13/15

Én 18 évesen igen 16 éves barátnővel voltam,de így utólag nem is bánom,pedig sok rossz is volt a kapcsolatban.

Igen első kérdés az az mikor az orvosnál voltunk esemény utáni tabiért hogy mi lesz velünk ha még is terhes lesz(az orvoshoz azért mentünk mert kiszakadt a gumi a nagy izgalom hevében :) Amúgy meg teszkós gumi volt amit még nem próbáltunk csak akkor elsőre ha valaki kötekedni akarna) Szóval igen csak becsúszhat sokminden,könnyen el lehet cseszni az életet fiatalon mert meggondolatlanok vagyunk! Ha vártok 1-2 évet akkor már szerintem nem lesz gond ha tényleg igazából szeretitek egymást akkor kitudjátok várni az a cirka 1-2 évet :) De mondjuk 14 évesen nem igazán lehetsz biztos az érzéseidben! Nem tudhatod mi az igazi szerelem,és még egy csomó dolgot sem tudhatsz,de majd idővel mindent meg fogsz tudni és át fogsz esni rajta!

2014. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
A fiú édesanyja nem nem tud beletörődni, hogy más lányt szeret rajta kívül, csak nem szeretne nagymama lenni, mikor még simán vállalhatna saját gyereket. Nem gondolod, hogy kicsit nagyképű dolog egyből féltékenységet sejteni ilyen helyzetben? 14 éves lány seggén még ott a tojáshéj, tök valószínű, hogy egy 17 éves fiú édesanyja rá lesz féltékeny.
2014. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Olyan mit a többi fiatal...Azt hiszik hogy a világ körülöttük forog :) De majd rájönnek! :)
2014. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
19%

Mi lehet az ellenszenv oka?

1. "Anyuci pici fia". Ez esetben anyós soha semmikor senkit nem fog elfogadni a fia mellett.

2. A fiúnak ez az első komoly kapcsolata, vagy az első szerelem az életében, és ehhez az új helyzethez az anyja még nem szokott hozzá. Idő kell neki. Talán a következő vagy az az utánni barátnőnek már könnyebb dolga lesz.

3. Anyósnak tényleg valami konkrét kifogása van a lány ellen, amin nem tud felül kerekedni.


Teljesen mindegy melyik esetről van szó, ez a lány már ilyen körülmények között éli meg végig ezt a kapcsolatot.

2014. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!