Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » össze szeretnénk költözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze szeretnénk költözni a párommal.2 éve vagyunk együtt, közös albérletet szeretnénk bérelni. Ha neadjisten' egyszer vmi okból kifoly. összejönne mással, mi a teendő? ő hagyja el az albit vagy lehet h odahozná az "újat" és nekem kell?

Figyelt kérdés
szeretjük egymást, kapott új esélyt, mert már megcsalt. tudom hülyeség ilyeneken gondolkodni, de csak akkor szeretnék összeköltözni,h ha nem változott valójában, akkor se nekem kelljen a végén megalázni magam és elmenni a közös lakásból. ugye ha ott vagyok, nem hozhat oda mást h én menjek el , ez nem szokás? 25/N
2014. márc. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne, akkor minek vagy vele? Mert ez a kérdés nem azt sugallja,hogy meglenne. Bár ha egyszer megcsalt...én vissza se fogadtam volna. : D
2014. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kezdek bízni, remélem az összeköltözés még inkább visszahozza. csak azért bennem van egy kis félsz..
2014. márc. 20. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaja, majd megváltozik, ez már csak így szokott lenni. :)

Látom, sok időd van méltatlanokra.

2014. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem odavinné az újat és neked kéne elmenni. Ha egyszer megcsalt akkor nem tudom minek vagy vele.
2014. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a lakást a te nevedre vedd ki, így akkor majd ő fog menni és nem te.
2014. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!