Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azért utálni, mert én terhes...

Azért utálni, mert én terhes lettem a sógornőm meg nem?

Figyelt kérdés

Sógornőm (párom nővére) 35 éves,lassan 10 éve nem jön össze nekik a baba,12 éve házasok.

Én 26 vagyok,2 éve vagyunk házasok(4 éve együtt),7 hónapos terhes vagyok,és csak 9 hónapja találtuk ki,hogy akkor feltételek adottak,jöhet a baba.

Mióta anyós tudja,azóta utál,szid ahogy csak tud,mondván nekem meg kellett volna várnom hogy sógornőm terhes legyen,hisz ő az idősebb,tőle kell előbb unoka...

Férjem próbálta leállítani,de ahogy közeleg a szülés ideje,egyre utálatosabb,utóbbi 3 hónapban nem is mentünk inkább,nekünk már a babára is gondolni kell,neki nem tesz jót ha idegeskedek.

Vajon a fiunkat is utálni fogja?

Szerencsére elég messze lakunk tőle...


2014. máj. 26. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem ő lesz a nagyik mintaképe.:( Remélem anyukáddal jó a viszonyod, és jó nagymamája lesz a kisfiadnak! Ezzel a helyzettel nem tudsz mit kezdeni, nem tehetsz róla.
2014. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Sajnos nem élnek a szüleim.

Ezért is örültem,hogy legalább férjem anyja normális.Legalábbis annak tűnt.

De mióta terhes vagyok,bekattant.

És utólag összerakva mindig a lánya volt az első,sosem a férjem. (amire tennék magasról,ha a férjemet ez nem zaklatná fel)

2014. máj. 26. 16:32
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Természetesen nem normális, hogy ezért utáljon,

de azért az sem mindegy, hogy hogy tálaltátok nekik?

Mert ha a sógornő előtt dicsekedtetek el, hogy "á, két hónap alatt összejött", nekem se lennél szimpatikus.

2014. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Sógornőmmel tavaly nyár óta nem is találkoztam,külföldön élnek,csak nyaranta jönnek 2 hétre,mi azn kívül csak pár emailt váltunk semleges témákról.

Anyóssal és apóssal úgy közöltük a terhességet,hogy adtunk egy ultrahang képet,és egy feliratozott pezsgőt,amin az állt,hogy azt a leendő unokától kapják,és a születésére lehet vele koccintani.

2014. máj. 26. 16:37
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod nyilván nem normális, de az biztos, hogy szeretni fogja az unokát, bár én ezek után látni se akarnám, de ha te tudod vele tartani a kapcsolatot, akkor biztosan sokat lesz a gyerekkel.
2014. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sógornőmnek férjem mondta el,és az egészben az érdekes,sógornőm örült nekünk,legalábbis férjem ezt mondta. Ami ezt bizonyítja,egyébként repülővel szoktak jönni,most miattunk kocsival,és rengeteg babaholmit hoznak (kb 5 éve terhes volt,de elment a baba,addigra alaposan bevásároltak,a holmik azóta is ott vannak)
2014. máj. 26. 16:42
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Primitív emberek szoktak így viselkedni, ha a dolog nem úgy sül el, ahogy ők eltervezték vagy gondolták. De hát a hogy mondani szokták: ember tervez, Isten végez... ezt megemlítheted anyósodnak is. Sógornődék helyzete kellemetlenebb, voltak-e már orvosnál ? Mert az az elterjedt orvosszakmai nézet, hogy ha a fogamzás 2 év átlagos házasélet során nem következik be, akkor olyan termékenységi gondok vannak, amivel már orvoshoz kell fordulni. Az ő életkora meg már elég sok egy első gyerekhez.
2014. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Utalni nem kellene, de gondolj bele, milyen erzes neki, hogy a lányának nem sikerül teherbe esni evek óta, te meg hipphopp terhes leszel....
2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

anyós kapjabe.

nem kell neki akkor látogatni meg semmi, majd még kaparna az unoka után, hidd el!

2014. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze hogy voltak orvosnál,volt mindenféle vizsgálat,több kórház,semmi rendellenesség.Az orvos már ajánlotta a lombikot is,attól valamiért elzárkóznak,a férje vallásos.
2014. máj. 26. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!