Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sógornőm 5 hónapos terhes...

A sógornőm 5 hónapos terhes volt, amikor elment a babája. Vetélés előtt 1 héttel volt a lagzija. Sztetek a sok tánctól vetélt el 1 héttel később, vagy azért mert a vetélés hajnalán együtt volt a párjával?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egyik sincs összefüggésben vele.
2012. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Olyan jó lenne, ha nem tennétek fel ilyen kérdéseket. Mindenki parázik a rossz dolgoktól, de amikor ilyen rémtörténeket hall még rosszabb.

Nagyon sajnálom a sógornődet, de majd az orvosok megmondják, hogy mitől volt.

2012. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy akármitől elvetélhetett. Én többször is vetéltem már el, pedig minden utasítást betartottam amit a doki mondott és mégis megtörtént a baj.
2012. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez az eset 2évvel ezelőtt volt,és az orvosok AZÓTA SEM tudták megmondani,h mitől volt!!A babával minden rendben volt,a szívhangja is tökéletes volt!!!Olvastam olyat,h az együttlét során az orgazmus spontán elindíthatja a szülést.Azért kérdezem,mert én is babát szeretnék,jövőhónapban lesz a lagzink és ha esetleg addig teherbe esek akkor számíthatok-e arra,h a sok tánctól és stressztől elvetélhetek-e!!!!!!!!!!És ezek sajnos NEM rémhírek,hanem ez a valóság!!
2012. máj. 13. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
12 hetes korig nem is szabad magát kímélnie a terhes nőnek. ez azért van, mert ha már akkor elmegy a baba, az valószínűleg betegen is született volna. úgyhogy ne aggódj a lagzid miatt, bulizz csak nyugodtan:)
2012. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok

Jajjj ne aggódj addig ilyeneken míg terhes nem leszel. Minden nő más mint ahogyan minden terhesség is. Ami a sógornőddel megtörtént nem törvényszerű, hogy veled is megtörténjen. Amikor a kisfiamat vártam, végig szexeltünk és nem történt semmi baj. Mikor tavaly terhes lettem szex nélkül is bevéreztem és elvetéltem. Utána ez megtörtént még kétszer pedig nagyon vigyáztam és mindig volt segítségem feküdtem 2 hétig egyfolytában és mégis elvetéltem. Az orvosok nem tudtak mit mondani mert minden lehetséges vizsgálatot végig jártam és nem találtak semmit. Most 16 hetes terhes vagyok és csak az első 12 hétben voltam eltiltva a szextől. Ne aggódj, most még ezen mert ha terhes leszel akkor belefogsz őrülni a félelembe.

2012. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnömnek 6 hónapos terhesen volt nemrég az esküvöje,szinte végigtáncolta az egészet,alig ült le és a mai napig semmi baja nincs. Én is ott voltam az esküvön 30 hetes terhesen,semmi bajom nem lett. Most 39 hetes multam,a párommal voltam eggyütt,de semmi gondom nem lett töle,szóval ne aggódj ezek miatt annyit,föleg ugy hogy még nem is vagy terhes. Ha meg az leszel biztos minden ok lesz veletek,csak ne idegeskedj. Az árt inkább.
2012. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
15 hetes terhes voltam a lagzinkon,én is táncoltam,buliztam,egész nap pörögtem,és szex is volt egészen a szülés előtti napig...Ez nálam volt,másnál lehet máshogy van.amúgy nyugodj meg,ha jövő hónapban lesz a lagzid,lehet még nem is tudod majd,h terhes vagy.(én olyan 5hetesen tudtam meg,addig nem nagyon foglalkoztam vele,h késik,máskor is volt már olyan,pláne mivel nyaraltunkm még kapóra is jött.Én ittam és cigiztem is abban az egy hétben,mivel meglepetés babánk van)
2012. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

én tudok több olyan példát is, amikor a kismama már kórházban volt, este volt szívhang a babánál, reggel nem.


Ezt csak azért írom, mert mindenre van példa. Arra is, hogy valaki drogosan egészséges babát szül.


Én 20 hetes terhes voltam, amikor a lagzink volt, táncoltam is sokat, és sajnos 26 hetesen születtek meg az ikreim. A kettő között semmi összefüggés nincs. Nekem sem volt semmi problémám, a babáknak sem, az orvosok azt mondják, gyenge a méhszájam, nem bírta a terhelést.

Az ilyen "középidős" vetélésnek, koraszülésnek legtöbbször ez az oka, ha nincs más kideríthető ok.


És nagyon utáltam, amikor azután, hogy eltemettük a babáinkat, visszahallottam ilyen pletykákat, hogy biztos a lagzi, meg a szervezkedés miatt volt... Nincs elég baja az embernek, még ilyen b@romságokat kell hallgatnia, hogy azt beszélik az ismerősök, vajon mit hibázott, ami miatt meghaltak a babái. Mintha ujjal mutogattak volna rám, hogy én vagyok a hibás.

Ilyeneket orvostól kérdezz meg, ő tud válaszolni, nem így úton-útfélen ismeretlenek.

2012. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
NEHOGY FÉLRE ÉRTSÉTEK!!ÉN NEM TŐLETEK KÉREM A VÁLASZT H MIÉRT VETÉLT EL,HANEM CSAK VÉLEMÉNYEKET KÉREK!!HOGY SZERINTETEK LEHETETT-E MONDJUK A LAGZI MIATT MERT SOKAT TÁNCOLT..ÉN CSAK AZÉRT KÉRDEZEM,MERT ÉN IS LAGZI ELŐTT ÁLLOK ÉS HA ADDIG TEHERBE ESEK AKKOR NEM SZERETNÉK ÉN IS ÍGY JÁRNI!!NEM ORVOSI SZAKVÉLEMÉNYT KÉREK CSAK TANÁCSOKAT,VÉLEMÉNYEKET!!!!!
2012. máj. 14. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!