Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azért utálni, mert én terhes...

Azért utálni, mert én terhes lettem a sógornőm meg nem?

Figyelt kérdés

Sógornőm (párom nővére) 35 éves,lassan 10 éve nem jön össze nekik a baba,12 éve házasok.

Én 26 vagyok,2 éve vagyunk házasok(4 éve együtt),7 hónapos terhes vagyok,és csak 9 hónapja találtuk ki,hogy akkor feltételek adottak,jöhet a baba.

Mióta anyós tudja,azóta utál,szid ahogy csak tud,mondván nekem meg kellett volna várnom hogy sógornőm terhes legyen,hisz ő az idősebb,tőle kell előbb unoka...

Férjem próbálta leállítani,de ahogy közeleg a szülés ideje,egyre utálatosabb,utóbbi 3 hónapban nem is mentünk inkább,nekünk már a babára is gondolni kell,neki nem tesz jót ha idegeskedek.

Vajon a fiunkat is utálni fogja?

Szerencsére elég messze lakunk tőle...


2014. máj. 26. 16:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De konyorgom, o meg a fianak a gyereke lesz!

Az nem ugyanolyan unoka??? Nem szeretem az ilyen gondolkodasu embereket. Elsore fiu szulessen, mert azt ugy kell stb. Igazi regimodi, begyepesedett, ultrakonzervativ hozzaallas.

Mar azota megszuletett a baba. Van vmi (pozitiv) valtozas?

2014. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!