Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen verset mond a menyasszo...

Milyen verset mond a menyasszony a vőlegény szüleinek, testvéreinek?

Figyelt kérdés
Nálunk szokás anyóstortát adni ajándékba és ilyenkor mond a menyasszony egy verset, amelyben hálát ad, illetve kéri, hogy fogadják be a családba. Hiába kerestem a neten, nem találok ilyen jellegű verset. Köszönöm

#esküvő #menyasszony #vers #anyós #após #sógor #anyóstorta #beköszönő vers
2014. jún. 4. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyesmit inkább a saját szavaimmal mondanám el. Nem feltétlen muszáj szerintem versnek lennie, lehet az egy 3 mondatból álló köszönet és jó kívánság az élet hátralévő részére.
2014. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is hallottam ilyesmiről. De tuti nem is csinálnám...
2014. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyenről. Ha a neten nem találsz és itt sem jön valaki, aki tud hasonlót, akkor javaslom, hogy kérdezz meg olyan rokont, ismerőst, akinek az esküvőjén volt ilyen vers.
2014. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondanék ilyesmit.


De az esküvőm napján tuti megköszönöm a sok mindent a párom szüleinek és egy hatalmas ölelést kapnak tőlem. Zokogni fogok, mint a záporeső. De mű, rímekbe faragott verset nem mondanék...

2014. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálatok szokás, akkor valaki csak tud egy ilyen verset. De én még sose hallottam ilyet, nem is csinálnám. Én a saját szüleimnek se verseltem, elbúcsúztatott a vőfély, azért fizettük.
2014. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!