Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan akadtam ki és szóltam...

Jogosan akadtam ki és szóltam érte?

Figyelt kérdés

a történetnek az előzményéhez hozzá tartozik,hogy már több ízben szólt a párom a saját anyukájának,de sajnos eredménytelenül!

a probléma itt többrétű viszont amin a hétvégén nagyon kiborult a bili így hangzik :

egyik nap sok dolgunk volt és megkértük a párom anyukáját,hogy vigye el a kutyánkat sétálni ( normális esetben nem szoktunk ilyet kérni,de most tényleg nem értünk volna haza a délutáni sétára)

adott neki a párom kulcsot,lejött elvitte a kutyát!

késő délután hívtam,hogy minden rendben van e?sikerült e sétálni ?

ki is beszéltük a kutya témát,mire a beszélgetés végén említette,hogy ne lepődjek meg,de kivette a mosógépbe készített ruháinkat és felvitte magához kimosni,mert neki is van pár ruhadarab,amit be tud tenni hozzá!

még le is nyeltem,mert tényleg csak 2 törölközőről volt szó,mondom oké ..de kedvesen azért szóltam,hogy ezt akkor többé ne!

este haza érek! rápillantok a szárítóra és elfutotta a méreg az agyamat!

a szennyes kosárból is kivette a fehéreket és kimosta!

leszedte a szárítón lévő ruhákat,kivasalta a fia ingeit!



nem akarok egy gonosz nőnek tűnni,mert tényleg én próbálom megadni a tiszteletet,de ez már nem az első ilyen eset volt és most már tényleg erélyesebben kérdőre vontam!

jött a szócsata ( kinek mi az intim dolog,kinek miért nyúlkálunk a szennyesébe stb.)

a vége az lett,hogy megsértődött és felviharzott!

!

szerintem jogosan akadtam ki és szóltam érte!

az egész úgy jött le ,mintha én itthon csak a fenekemet mereszteném ,mert hagyom a fiát érvényesülni és hétvégén együtt takarítunk

(párom teljes mértékig ki volt szolgálva amíg mi össze nem jöttünk és most nagyon is élvezi,hogy ki tud teregetni vagy épp elindítani a mosógépet!


Jogosan vagyok én a dühös?


2014. jún. 24. 19:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom te vagy, akinek múltkor kivasalta az anyós a férje ruháit. Szerintem keressetek neki egy bejárónői munkát, mert nem bír magával. Bár hozzám is jöhet, merre laktok?
2014. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Ma mindenkinek anyós vasalja a ruhát?
2014. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
43%
Hat én megköszönték volna neki, hogy milyen kedves tőle, segít.
2014. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
61%

Ez akkor lenne segítség, ha ti kértétek volna meg rá!

Azért álljon meg a menet! A szennyesetekben turkál???


Inkább sz.a.rja össze a kutya a lakást, de még egyszer nehogy kulcsot adjatok neki!!!

2014. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
55%

Na hát a szemét! Levitte sétáltatni a kutyátokat, kimosott és ki is vasalt rátok!? Hát komolyan, milyen emberek vannak!


Én össze tenném a két kezem, ha a szüleimtől, vagy anyósoméktól bármilyen segítséget kapnánk.

2014. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
48%

Hát alapvetően ez még engem sem zavart volna. Az igen, hogy elvitte a szennyest, de a többit megköszöntem volna.


Anyósom például rendszeresen főz nekünk 3-4 napra való kaját (kb egy hónapban egyszer), Te ezt is biztos bántásnak vennéd, mert gondolom Te is tudsz főzni, nem?

Én meg kedvességnek veszem, aranyos, hogy besegít, tudja, hogy ezzel sokat segít nekem (időt és energiát spórolok). Néha vasal is, meg a páromnak kimosa az öltönyét múlt héten.


Nem értem miért keresitek anyósotokban a gonoszat, miét nem látjátok meg a jó szándékot?

2014. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy gonosz boszorkány! Mégis, hogy képzelte, hogy leviszi a kutyát sétálni, kimos és még ki is vasal?! Máglyára vele!
2014. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
47%

"a történetnek az előzményéhez hozzá tartozik,hogy már több ízben szólt a párom a saját anyukájának"

Csokis, epres, sárgabarackos vagy citromos ízben?

2014. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

én most tettem fel ezt a kérdést és semmi közöm az vasalós kérdezöhőz!


aki normálisan válaszolt a kérdésemre,annak köszönöm!

a rosszindulatú válaszolóknak meg csak annyit,hogy csak a felét kívánom nekik,amit én kaptam az elmúlt időszakban

2014. jún. 24. 19:57
 10/41 A kérdező kommentje:

nem arra kérte meg a párom,hogy mosson ki ránk vagy pakolja át a szekrényemet!

szóval vessetek rám követ nyugodtan!

2014. jún. 24. 20:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!