Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadtam ki anyámra?

Jogosan akadtam ki anyámra?

Figyelt kérdés

Férjemmel inkább kisfiút szerettünk volna, de ma délelőtt megtudtam, hogy biztos kislányom lesz.

Igazság szerint, most, hogy tudom, hogy kislány, nagyon örülök neki, lehet, még jobban is, mint egy fiúnak.

Egész délelőtt a föld felett lebegtem a boldogságtól. :)


A családban mindenki tudta, hogy kicsit a fiú felé hajlottunk. Anyu folyamatosan azt mondogatta, hogy reméli, a sors majd megver, és lányom lesz, és akkor majd én is úgy járok ahogy ő járt velem (férjhez mentem, elköltöztem, és többet már ő az első).

Pár perce felhívtam, hogy kislányom lesz, erre elkezdett üvölteni a telefonba, hogy úgy kellett, meg ő tudta, és isten így büntet engem.

Jogosan akadtam rá ki?


2014. máj. 27. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Nem ertem anyadat,hogy miert elakadni egy ilyen apro tenyen. Oruljon inkabb,hogy lesz unokaja.

2014. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Édesanyád /hogy is fogalmazzam meg/, természetellenesen viselkedik. Ne keresd vele a kapcsolatot egy ideig.
2014. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne vedd sértésnek, hogy ezt mondom, de úgy tűnik, anyukád nem teljesen komplett.

Épeszű ember eleve nem is mond ilyet, hogy "a sors majd megver, és lányod lesz"... ez nevetséges.

Ne idegeskedj miatta, egyszerűen ignoráld (bár tudom, nem olyan könnyű, legalábbis eleinte).

2014. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is kiakadnék, ha anyám így reagálna. Hagyj neki kis időt míg észhez tér.
2014. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem max. téged vert a sors ilyen anyával...
2014. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Remélem ez volt az utolsó telefon a részedről, amiben tájékoztattad a leendő unokájáról.

Ne idegeskedj és boldog babavárást!!!!

2014. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Anyád nem normális.
2014. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Én azon csodálkozom, hogy ilyen stílus mellett eddig is szóba álltál vele.

Ezután tutira lezárnám a kapcsolatot vele végleg.

Ahogy már itt írták közölném vele, hogy inkább te vagy büntetve ilyen anyával és te másként fogod nevelni a gyereked, mint ő. Anyád saját magának köszönheti, hogy így járt.

Mondd el neki nyugodtan és azt is, hogy titokban lányra vágytál.

Anyád kezelésre szorul.

2014. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Téged anyáddal vert meg a sors. Persze lehet, hogy azért, mert nem volt mindegy a gyerek neme.
2014. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Édesanyád kicsit sem épelméjű. Kerüld őt egy kis ideig...
2014. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!