Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más is volt úgy, hogy nehezen...

Más is volt úgy, hogy nehezen beszélte rá a párját az anyóséktól való külön élésre?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy egy ideig az anyóséknál éltetek de mikor úgy adódott, párotok nemigen vagy nem akart elköltözni veletek

2014. jún. 26. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Én szeretek anyósomnál lakni.
2014. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra lenne nehéz rábeszélni a férjemet, hogy bármelyikünk szüleinél éljünk.
2014. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mi még nem élünk együtt, nem sokára költözünk

de ő felhozta, hogy lakjunk az ő szüleinél, egy idegig eléggé ragaszkodott hozzá, de mondtam, hogy szó se lehet róla

2014. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én választás elé állítottam .ha gyereket akar akkor költözünk kell. utólag belàtta hogy jó döntés volt.
2014. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta próbàlom. Most is egy ilyen kirohanàsba vagyunk egy vita utàn, de màr visszakozik. Mindig csak mondja. Most is csak még egy év.....elegem van. Ha nem költözünk vàlunk!
2014. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hasonlótól félek amilyen szituban vagy kedves utolsó
2014. jún. 26. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megmondtam neki már a sokadik "majd ha jobban állunk anyagilag" szöveg után, hogy vagy anyuci cicijéről válik le, vagy az enyémről...egy hónap múlva költöztünk.
2014. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk az volt a gond, h anyós mindenbe beleszólt és jobban tudott... Eleinte hallani sem akart a költözésről. Mondtam neki, h nem fogok itt lakni még 20 évet a szüleivel, úgyh vagy költözünk vagy elválnak útjaink. Ez 3 hete volt. Jövő héten költözünk...
2014. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!