Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyek, akiknek sikerünl...

Menyek, akiknek sikerünl elköltözni anyóséktól! Jobb lett vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Nekünk e hónapban sikerült, de már most borzalmas , majdnem rosszabb. Két heti csesztetés adagot sűrített három órába.
2011. febr. 23. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én megelőzöm a bajt: oda sem költözöm. :)
2011. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is rosszabb lett, ha tehetné igényt tartana az összes szabadidőnkre, inkább nem is részletezem.
2011. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
65%
Költözzetek legalább más városba! Esetleg kontinensre?
2011. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Mi teljesen megszüntettük a kapcsolatot.
2011. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Eleve nem kell hozza koltozni. Mindket felnek sokkal egeszsegesebb. Egy fiatal parnak szuksege van arra, hogy ok maguk legyenek, a szuloknek meg vegre egy kis terre annyi ev egyutteles utan.
2011. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én az elején is inkább mentem albérletbe,de nem az anyóshoz.Mivel sosem éltünk együtt,elég jó a viszonyunk is..
2011. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi is eleinte albérletben voltunk. Aztán megszűnt a munkahelyünk, engem terhesen sehol sem alkalmaztak, a férjem 75ezerért pakolta a ládákat 12 órában.

Nem bírtunk megélni.

Amúgy a kérdés olyan nőknek volt kiírva, akik éltek anyósnál. Szóval: Köszönjük Emese!

2011. febr. 23. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Én fél évig éltem anyósommal.Elég pocsék viszonyunk volt.Majd nagy örömömre elköltöztünk tőle,pedig messzire sem menünk.A szembe lévő házat tudtuk megvenni.De onnantól kezdve sokkal jobb lett,bár akkor is jött ha akartam ha nem.Végül is kitaláltam egy jó megoldást ami bevált.

Kertes ház lévén a kerti kaput mindig zárva tartottam.Ha valaki be akart jönni,csöngetnie kellett.Amikor ő csöngetett nem nyitottam ajtót.Persze később mindig azt mondtam,hogy a kisgyerekkel éppen aludtunk..Bevált.Később eladtuk ezt a házat is és még messzebbre mentünk..Onnantól már nagyon jó volt.Akkor csak ünnepek alkalmával kellett mosolyognom,de valamiért ekkor már javult az anyóssal a kapcsolatom..

Egyébként lassan 10 éve hogy elváltam,de az (volt) anyósom ma már tündér.Azt se tudja hogy segítsen..Ma már kitűnő barátság van köztünk..(a második férjemet is imádja)

2011. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!