Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelöltnek illik kaktuszt...

Anyósjelöltnek illik kaktuszt ajándékozni szülinapjára?

Figyelt kérdés

nem fér el nála nagyobb virág a lakásban, ezért arra gondoltam, h egy kis kaktusz jó lenne

csak nem tudom, h illik-e vagy h nincs-e vmi jelentése neki (pl. a kaktusz üzenete ajándékként, h tönkreteszi a barátságot) vagy ilyesmit hallottam egyszer


2014. jún. 27. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
inkább ne :) vannak más pici virágok is... vagy egy desszertet vegyél...
2014. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a kaktuszokat nyugodtan! Mi ajándékoztunk a férjemmel közösen kaktuszokat és sziklakerti növényeket is, mert épp egy ilyen részt alakítgatott a lakásban, kertben, tehát nagyon örült neki.


Ha babonás vagy hasonló az anyós, akkor lehet, hogy rossz néven veszi.


Ha nem tudod, hogy kedveli-e a kaktuszokat, akkor én is egy apróbb virágra szavaznék inkább.

2014. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

már vettem neki egy desszertet, a kedvenc csokifajtájából és egy tortát is sütök neki

ennyi elég? mert akkor nem veszek neki külön még egy virágot, sajnos itt a közelben csak olyan bolt van, ahol kisebb virágok közül csak kaktusz van :/ ma van a szülinapja és már nincs időm máshova elmenni

2014. jún. 27. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Inkább egy csokrot vegyél neki. Kaktuszt csak annak ajandekozunk, aki kifejezetten oda van értük, egyebkent nem illik.
2014. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

A kaktuszt sokan a megajándékozott jellemére utalásnak tekintik, ezért csak akkor célszerü ezt ajándékozni anyósnak, ha kimondottan gyüjti a kaktuszokat vagy legalább is célzott arra, hogy szeretne egyet.


Meg mellékesen a kaktusznak nagyon napos, világos hely kell, máshol ronda lesz.


Vegyetek neki inkább más növényt, a fokföldi ibolya például nem igényes, kis növény és sokáig elél lakásban.

2014. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2014. jún. 27. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Csak ha szereti. Én pl. nem nagyon szeretem a kaktuszokat és azért nem örültem, mikor azt kaptam. Most azt válrom, hogy kihaljon, mert eddig akárhányszor arrébb akartam tenni megszúrt, mert ráadásul olyat kaptam, ami hajlik, nő minden irányba, tiszta életveszély, nagyon utálom.
2014. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én imádnám ha kaktuszt kapnék, de inkább figyeld meg, hogy mit szeret
2020. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!