Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom szülei...

Mit tegyek ha a párom szülei utálnak?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok jó a fiához ha az se jó és mindenben engem hibásztatnak sokszor megbocsájtottam már nekik de mindíg úgyan az lesz, sohase változik semmi! Mit tegyek?

2014. jún. 27. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Példát tudnál írni?
2014. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha elegy bulizni akkor kimarad othonról és ha én nemengedem akkor azvan hogy élnise hagyom meg milyen nő vagyok deha elengedem azvan hogy nemfoglalkozok vele meg nemis érdekel mivan vele. Meg ha összekapunk abba is beleszólnak vagyha veleszeretnék tölteni kis időt kettesbe akkor azvan hogy kise mozdulunk a házból meg hogy elcsalom minden hova. Meg beleszol felejcsem el a fiát, és énmár nem birom ezt sehogy. Most 3hónapoa terhes vagyokk és ase hiszi el csak idegesít.
2014. jún. 27. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Együtt éltek? Ez így nagyon nem tiszta...
2014. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél a kezedbe egy helyesírási szótárt, hátha megkedvelnek!
2014. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom egy mukkot nem értek ebből a sztoriból! Gyerek helyett járhatnátok iskolába! Ha meg ennyire "egyszerű" vagy min csodálkozol, hogy nem kedvelnek?
2014. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elengeded, nem engeded? :-S nehogymár kéreznie kelljen a párodnak.


Egyébként a helyesírásod tényleg gáz.

2014. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Telorol irok es elugrik azert elore bocsanat
2014. jún. 28. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A felejcsenek telóról sem ugrik sehová. Úgyhogy, ja gyerek helyett iskola, és valószínűleg ez a bajuk veled, hogy nem vagy éppen egy túlművelt királykisasszony. A szülők mindig a lehető legjobbat akarják a gyerekeiknek, te nem vagy az.
2014. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!