Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül utálnak még...

Rajtam kívül utálnak még valakit a saját szülei? Mit tesztek/tettetek ellene?

Figyelt kérdés

csakmert engem is állandóan vernek,meg amikor eszek egy falatot,rögtön elkezdenek szidni hogy úgy van,tömjem a fejemet,meg anyám is azt mondja tegnap: -Ne zabáljál már annyit,így is akkora segged van hogy az nem lehet igaz...


mellesleg 161 cm vagyok és 46 kg....


és már ott tartok hogy ha megvernek,visszaütök...gyűlölöm őket


komolyan,ahogy csak lehet,kimegyek Amcsiba és onnan el is felejthetnek


veletek történt már ilyesmi?


2011. okt. 10. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamaszként hasonlóan éreztem magam otthon. Nem tehetsz róla, no meg nem tehetsz ellene se, egyenlőre.

Ezt a két évet, amíg nem leszel nagykorú próbáld meg csendben átvészelni, aztán ha nem változnak a dolgok hátra se nézz.

Addig meg ha van esélyed távolabbi suliba tanulni válts, minél kevesebbet legyél otthon.

Kitartás.

2011. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez most komoly akkor a gyermekvédelem segíthet. Megszökni nem érdemes főleg ha kiskorú vagy. Amcsiba 21 éves kortól nagykorú az egyén.
2011. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eljöttem otthonról, sokkal jobb lett az életem.
2011. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


sajnos még csak 13 éves vagyok szóval várhatok pár évet...


és én is elmennék itthonról de hová?


lakásom még nem is lehet :/


tök idegen emberek közé meg nem is akarok bekerülni :||

2011. okt. 10. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom javasolni, hogy ha szüleid beleegyeznek, menj el kollégiumba 8. után. Addig meg tanulj, hogy szabadon választhass sulit.
2011. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!