Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan bírnátok, ha az Apósoto...

Hogyan bírnátok, ha az Apósotok állandóan nézné amit csináltok és minden apróságra megjegyzéseket motyogna az órra alatt? Sőt még a gyerekeket sem kíméli ebben!

Figyelt kérdés
Jelenleg Apósoméknál lakunk 3 kisebb gyermekünkel, nagy a ház elférünk amíg nem lessz kész a sajátunk, de Apósom állandó jelleggel motyog az orra alatt jajgat stb ha elmegy melettem vagy a gyerekeim/unokái melett, minden sz, rba beleköt, és ha részeg üvöltözük vadállat módjára!Nagyon ocsmány szokása van,de muszáj sajnos kibirnunk még egy darabig mert hiába készül a házunk,párom egyes egyedül csinálja és 3műszakban dolgozik!A legroszabb még az,hogy őt sem tiszteli az Apukája,amúgy ez a fajta,hogy senkit nem szeret elviselni maga körűl,csak addig jó amíg kap valamit vagy pénzt vagy piát stb.

2014. júl. 25. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Apósom is pont ilyen, annyi hogy ő nem iszik, viszont nyugtató függő. A fiam náluk volt a múltkor, 2,5 éves és úgy jött haza hogy azt mondta nekem: Szeretlek, TE anyaszomorító, meg menj innen te köcsög. Mondom neki, és ezeket hol hallottad? HÁt a papitól :). Nagyon örültem neki, hogy ha már elmegy játszani hozzájuk amit amúgy sem szeretek még akkor is csúnya beszédre tanítja. A ti esetetekben sajnos nem tudsz mást csinálni mint megpróbálod lakáson belül elkerülni, menjetek sokat játszira vagy bárhova. Mi a nagymamáméknál laktunk ugyanígy két gyerekkel amíg felépült a házunk. Az sem volt egyszerű és 2 évig tartott, de vége lett! Ez is elmúlik lassan! Kitartást, tudom milyen nehéz!!!
2014. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

A motyogó apukák, nagypapák, apósok még mindig sokkal elfogadhatóbbak, mint a sokkal ösztönösebb és rámenősebb, leskelődő anyósok ... Ezutóbbiakról hosszú-hosszú világirodalmi regényeket lehetne írni, csupán saját tapasztalatokból :)).

Néha próbáljatok neki segíteni konkrét dolgokkal: kertészkedés, takarítás, főzés, mosás (akár az ő ruháit is), stb. Mindegyik nagyon jól esne neki, sőt biztos nem lenne nagyon válogatós a kajában sem. Ezt a módszert éppen barátaimnál láttam, ott is motyogós a nagypapa, de amiket írtam, azok beváltak nála.

2014. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Igaz, hogy náluk lakunk öten, ingyért, és még motyog is a vén bolondja...hol vannak már azok a jó arzénes patkánymérgek?
2014. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Te nagyon Vili 13-as, nem nála laknak. Vele laknak.
2014. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, a férjed néha csapjon oda neki egyet. Ne túl nagyot, csak hogy tudja, merre hány a méter. Nem tartoztok a xarkupacnak semmivel. Nem nála laktok, még köszönni sem kell. Ha a kicsi gyerekbe köt bele, te is odavághatsz neki egy nagyobb fakanállal.
2014. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom persze, milyen állapotban van a ház, de én arra törekednék, hogy használható állapotba kerüljön a fürdő-wc és két szoba. Ha fűtés még nincs is, tavasszal, a fűtési időszak végén átköltöznék oda, őszig pedig megoldanám a fűtést.

Persze, nem ideális állapot, de még mindig ezerszer jobb, mint így élni együtt mással.

2015. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!