Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rámszól állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rámszól állandóan mások előtt. Kioktat, megjegyzéseket tesz. Hogyan állíthatnám végre le?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk. Társaságban, akár a barátaink, akár családtagok, akár idegenek előtt mindig beszól nekem. Amúgy talpraesett gyerek vagyok, jó a kiállásom is.

Például ha mondok a haverok előtt egy poént akkor beszól hogy: "Nem voltál ám vicces, nem látod hogy nem nevet senki? Ezek a faviccek csak neked nagy poénok, inkább hanyagold őket". Mindezt olyan lenéző stílusban, hogy elsüllyedek a haverok előtt. Tényleg nem volt egy nagy poén, nem is nevettek, de miért kell ezt így kimondani?

Nagyon égő volt, a barátaink is tiszta zavarban voltak miatta. Elég lett volna annyi hogy nevet senki, mindenki csöndbe marad, én meg befejezem.


De ő mindent amit rosszul csinálok vagy rosszul jön ki azonnal kimond mindenki előtt.


Ha rosszul csinálom meg a kaját, ha elütök valamit a melóban, ha rosszul parkolok, ha rosszul mondok valamit ő azonnal kimondja, megjegyzéseket tesz.


Az a baj, hogy eleinte rászóltam, de azt ő úgy közvetítette mindenki felé és úgy is tűnt mint aki nem engedi őt megszólalni és kordában tartja. Az egyik munkatársa félrehívott kettesbe és kioktatott: hogyan merészelem hogy nem hagyok a véleményének teret, fogva tartom őt meg stb.


Volt hogy a barátnőivel mentünk autóval (én vezettem) és amikor rossz sávba dugóba keveredtem ordítva mondta hogy "hogy lehet valaki ekkora bal****, ekkora béna nincs mégegy" amikor utána én is rászóltam felemelve a hangom hogy "fejezd ezt be, hogy beszélsz? ne produkáld magad a csajok előtt" akkor a barátnők elképedtek és a melóban már úgy keringett a sztori hogy én leüvöltöttem a barátnőmet és egy állat vagyok aki még lehet hogy veri is. Az egyik csaj meg rámküldte az izomagy paliját hogy ijesszen rám, mert én egy nőverő vagyok (soha nem nyúltam senkihez, még férfiakkal sem verekedtem soha)


Próbáltam már vele is beszélni, de azt mondja hogy őneki ami a szívén az a száján és ne legyek béna, az a megoldás!


Szakításon gondolkodtam már, de voltam olyan hülye hogy közös névre kötöttünk 3 éves albérletet és benne áll 300e forintom a kaucióban, plusz közösen vettünk egy autót is. Mentségemre szóljon hogy amíg nem volt összeköltözés és közös tulajdon addig tündi-bündi volt, nyoma sem volt ezeknek a dolgonak. Amikor összekötöttük az életünket lett egy zsarnok, kiállhatatlan, bunkó nő aki azt hiszi azt csinál velem amit akar.

Ha most kiszállnék költözhetnék átmenetileg a haverokhoz, de 0 pénzem van, az autó hitele miatt nincs semmi sanszom hogy befizessem a kauciót bárhová. Gondolkodtam még ilyen közös albérleten is, de mindegyik haverom a barátnőjével/feleségével él vagy otthon.



2014. ápr. 17. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
lehet tényleg meg kéne verned
2014. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
Egy helyreigazító pofon nem ártana a leírtak alapján.
2014. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"Jobban tudod? Csináld te!" Nincs meg egy alap dolog a

részéről feléd, amit tiszteletnek hívnak..

Nekem ilyen nő nem kellene

2014. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Lol én nem bírnám.
2014. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne pofozd. Rakd ki te őt.


300-as kaució nekem kicsit sok. Legegyszerűbb, ha felmondod az albit, és lesz pénzed. A kocsi általa befizetett részét meg fizesd ki neki valahogyan.

2014. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A pénz itt már nem lehet akadály, ez már túl sok. Otthon ültesd le és mondd el ezt neki ugyan így. Ha nem változtat, akkor te mész barna, ő meg jobbra és ennyi. Egy ilyen hülye pitsával ne kösd már össze az életed!
2014. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hülye ez a csaj!! És nem túloztam. Szakíts vele! Mond meg neki hogy tiéd az autó, övé a ház vagy nem tom.... De ez nem normális!
2014. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ja, igen, nem árt előtte azért komolyan elbeszélgetni vele, és felelősségre vonni a rágalmazásai miatt.
2014. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy talpraesett gyerek vagyok, jó a kiállásom is. "


mégis hagyod magad és tűröd a megalázást?? hogy is van ez akkor?


"hogy lehet valaki ekkora bal****, ekkora béna nincs mégegy" "


Na ekkor nyomtam volna egy satuféket az út kellős közepén és közöltem volna vele, hogy "mostantól te sétálsz egyet" Biztos kitettem volna az autóból ezzel együtt az életemből is!


Ilyen csajt én 1mp ig nem tűrnék meg magam mellett!

2014. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi játszmák tömkelege. Ennek a kapcsolatnak alapból lőttek. A következő ilyen megalázásnál kijelenteném, hogy nem vagyok hajlandó tűrni a pitiáner érzelmi játszmáid, adok 2 hónapot, ha nem változtatsz elmegyek. Fontos, csak 1x mond el neki, amint letelt a 2 hónap: Drágám, emlékszel amit 2 hónappal ezelőtt mondtam? Te nem változtál semmit, Szia!
2014. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!