Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Idiota anyóssal és apóssal...

Idiota anyóssal és apóssal egy fedél alatt élni? Nem bírom már elviselni őket.

Figyelt kérdés
Két éve élünk pàrom szüleinél hogy spórolni tudjunk de amit lemuvelnek turhetetlen. Az elejen ahogy tultettem magam a valtozason magam aranylag jo volt de ahogy telt az ido eszrevettem bizonyos dolgokat...konkretan bejarkal a szobankba es kiviszi a szemetest amivel nem is lenne baj ha nem nezne at egyessevel hogy mit dobunk ki. Mert ő elegeti az udvaron. De senki ne fogdossa mar a taknyos zsepimet!!!! Allandoan kinyitja a szobank ajtajat mondvan szelloznie kell. Aha es amikor hazaerek a munkabol 200szunyog es allat van benn. Regen a ruhaszaritot is pakolaszta kint de mostmar bentre teregetek telwn nyaron csak ne nyuljon hozza . A bejarati ajtot be sem zarjak ejszakara sem az utca ajtot. Es amikor pont emiatt vittem oda egy kutyat beleszoltak hogy nevelem duplan adtak neki enni beengedtek a lakasba persze mindent szetragott es hagytak kiszokni az utcara. Mivel az utcaajto kilincsenek lenyomasa sem sikerul. Aposom csak alloholista naponta 3x jar kocsmaba ha otthon van akkor is iszik . Azon csodalkozom hogy el meg. Nem dolgozik. Es be sem segit a hazimunkaba. Jajj a haz... . Minden pontja ragad es retkes. Az elejen minden nap takaritottam foleg a konyhat es a furdot. De 20perccel kesobb mintha egy hete nem lett volna takaritva . Igy abban a retekben fozni sincs kedvem. Mert mindent ketszer kell elmosni ugyanis anyos bejelentette hogy imad mosogatni csak azt felejtett el kozolni hogy nem tud...de fozni nem szeret.az alkoholista apos foz vagyis probal. Ennyi haszna van. Mi kulon koszton vagyunk en udvariasan megkerdeztem kerneke ha foztem de mindig mondtak hogy nem. Igy mar nem is mondom . De en akkor sem ennek a foztjukbol ha mas kaja nem lenne otthon. Allandoan kiabalnak meg hallgatoznak. Oke rendesek hogy ott lakhatunk. De parommal mindig ezen veszekedtunk . De tenyleg nincs mas eselyunk ha egyszer kozos sajat otthont szeretnenk. Reggelig tudnam meselni az idegesito hulyesegeiket. Meddig birja el ezt egy kapcsolat?????lasssan megorulok....

2014. júl. 28. 11:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
El lehet költözni.
2014. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem bírod idióta anyóst és idióta apóst költözz el!!!!

Ő házuk,ha disznót akarna tartani a fürdőszobájában,neked ahhoz se lenne semmi közöd.

Az én anyósom se egy álom,ezért eszembe se jutna hozzá költözni,inkább 5 évvel tovább lennék albérletben, így spórolva,míg a saját lakás összejön, de SOHA nem költöznék anyóshoz. (és anyámhoz sem,pedig imádom)

2014. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Paromra vagyok tekintettel emiatt turok. Ha elkoltozunk sosem lesz sajat otthonunk.
2014. júl. 28. 11:42
 4/28 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Miért nem költöztök a te szüleidhez?
2014. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Undorító emberekkel laksz egy undorító lakásban, akik lehetetlenné teszik az életedet VS jaj, albérletben fogunk élni. Te döntesz.
2014. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
En is tanultam a hibambol. En oket is megertem . Paromat is de ami sok az sok . Csak az a baj hogy alberletbol nehez szabadulni. Vagy lehetetlen.
2014. júl. 28. 11:45
 7/28 A kérdező kommentje:
Engem nagymamam nevelt fel. Aki ugyan olyan csak a takaritasmanijaval tett tonkre. Es ugyanolyan kivancsi es mindenbe beleszolos tipus. Szuleim sajnos nem elnek.
2014. júl. 28. 11:47
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

Béreljetek szobát,az nem egy elviselhetetlen összeg.Ha a koszt eddig is külön volt,a szoba mindennel együtt max egy 20as,kevesebbet jártok bulizni,és már is megvan a szobára a pénz....csak akrani kell,vagy akkor tűrj tovább és ne panaszkodj!


Öregek már,megváltoztatni nem lehet és ne is akard anyósékat.

2014. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Jogos. Nem akarok kozoskodni. Csak mar lassan ideje lenne a gyerekvallalasnak es emiatt probaltam befogni a szam. De hiaba sporolok kolthetwm majd ideggyogyaszra. Az is duhit hogy mennYire felelotlenek nem bezarni az ajtot este .mi lesz ha mi elmegyunk?
2014. júl. 28. 11:54
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem költöztök el, akkor semmilyen otthonotok nem lesz, mert szét fogtok menni. Ezt épésszel nem lehet elviselni. Az anyóssal összeköltözés olyan, mint a lottón az ötös. Van aki megnyeri, annak rohadt jó leszl, de a többség meg nem.
2014. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!