Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyi ideig lehet/kell...

Mennyi ideig lehet/kell elviselni, hogy anyós beleszól az életünkbe?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk vele, de nem változott semmi. Szerinte ő csak elmondja a véleményét, amihez joga van. De egyrészt csak ugyanazt szajkózza, másrészt nagyon bunkón, lekezelően mondja a dolgot.


Mit lehet ilyenkor tenni?


2014. ápr. 13. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Egèsz egyszerüen mondjátok meg neki normálisan hogy csak akkor mondja el vèlemènyèt mikor kèritek azt.


Szerintem mikor egy szülö bele akar szolni gyermeke házaságába annak mindig rosz vège lesz

2014. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Az anyósodnál laktok? Amikor elmondja a véleményét az anyósod akkor igaza van? Szerintem hagyd meg a párodnak,hogy ő intézze el a dolgot a saját anyjával,te maradj kívülálló.Az édesanyák hamarabb megbocsátanak a saját gyereküknek vita esetén is,mint egy "idegennek". Nem tudom nálad mit jelent "nagyon bunkón" kifejezés?
2014. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg te is a véleményed, neked is jogod van hozzá.
2014. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem nála élünk.

Hogy igaza van-e, azt nem lehet megmondani. Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy gyed után nem megyek vissza dolgozni, hanem itthon maradok gyes-en is.


Ő úgy fogalmaz, hogy ingyenélő vagyok, hogy ezt csak én hisztiztem ki mert lusta vagyok dolgozni, hogy ha magamra költök akkor lényegében a fia pénzét lopom el stb.


A férjem az elején megvédett, de már belefáradt.

2014. ápr. 13. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
ne vegyétek fel neki a telefont
2014. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Addig, amíg akarod és amíg eltűröd, és ez áll a férjedre is.


A férjed csak ne fáradjon bele az anyja elleni harcba - főleg nem, ha ez a harc valójában arról szól, hogy anyóspajti mindenáron szét akarja bombázni a házasságotokat.


Meg kell - és KELL!!! - mondani a véleményeteket (külön-kölön!) anyuskának és utána, HA nem hajlandó ezt elfopgadni, és továbbra is jön a szemétkedéseivel, akkor KI KELL - és KELL!!! - rakni az életetekből. Egyszer s mindekkorra. Nem szabad azzal foglalkozni, hogy "mégiscsak az anyja és egy anyának ehez vagy ahhoz van joga" mert ezek a süket dumák csak arra jók, hogy mint egy agresszor - mint amilyen az anyós is - az ilyen ún. társadalmi panelok mögé bújva nyugodtan rugdoshasson tovább.


Felnőtt emberek vagytok, itt nincs tovább az, hogy ki a magasabban álló, ki az anya és ki a gyerek. A férjed a gyereke, felnevelte, köszöni, DE most már felnőtt ember és önálló élete van, felesége, gyerekei.


Tessék szépen kiállni magatokért és kirakni anyóspajtit az ajtón kívülre! Ossza ott az észt "mert nekem csak véleményem van" címen.

2014. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Ooo ezt en is megkaptam anyosomtol, raadasul ugy hogy ot a fia tartotta el vilag eleteben es kuldte haza kulfoldrol a tobb szazezret :)... Csak annyi a kulonbseg hogy iit annyi a gyes mint amennyit kuldott hza parom nnekiraadasul nem szeretek magamra kolteni, inkabb a picire..
2014. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!