Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ismertek olyan párt, akik...

Ismertek olyan párt, akik valamelyikük szüleihez költöztek, és aztán el is költöztek onnan ténylegesen, új életet kezdve?

Figyelt kérdés
Leírjátok, hogy hogy történt, minek mi volt az oka (összeköltözés ötlete, elköltözés, előzmények), hogy bírtátok ott velük, stb.?
2014. aug. 8. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, de leginkabb a konfliktusok miatt koltoztek el, nem a zert, mert lett eleg penzuk az onallo elethez.
2014. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Rengeteget kell tűrni és vagy rámegy a kapcsolatotok, vagy elköltöztök, bármibe is kerül.
2014. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok ilyen párt ismerek. A legjobb barátnőm is az alkoholista anya miatt inkább elmenekült, és a párjának a szüleihez költöztek. Nem sokáig maradtak ott, mert kiderült a srác szülei, főleg az anyja nem igazán tud bárkivel is egy fedél alatt normálisan élni. Így kölcsönpénzből inkább elmentek albérletbe, és azóta is ott élnek.

Ez a történet nem egyedi, sok ismerősöm hasonló okok miatt mentek a másik szülőhöz lakni, de ott sem maradtak sokáig.

A magam példája kicsit más. Én válóper után költöztem apámhoz, tervezve, hogy max 3-4 hónapot élek apámmal, utána már anyagilag tovább tudok menni egy albérletbe, de 1 hónapig sem bírtam. Egészen pontosan 3 héttel később elmentem.

2014. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi anyósomékhoz költöztünk, mert az ő városukban találtam (és kerestem is) munkát, 4 hónapig éltünk ott, aztán beköltöztünk a párom lakásába, ami addig albérletbe volt kiadva. Párom egyedül nem tudta volna fenntartani a hitel miatt, ezért lakott még otthon, de most már hitel sincs.
2014. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk.

Nálunk lakott a férjem 2 évig, előtte 2-őt távkapcsolatban voltunk, még tanultunk, aztán így volt egyszerű, mert itt Pest mellett vagyunk ő meg Borsod megyében lakott.

3 évig laktunk nálunk majd albérlet és most szeptemberben költözünk a saját házba.

Megvoltunk, de sokan voltunk. Igazából nagymamám otthona nagyapámmal, mert anyámnak sose volt semmije, elcseszte mindig, nagymamám nevelt engem is, aztán a végén már 6-an voltunk , tiszta borzalom....Inkább eljöttünk...

2014. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkét fél szüleinél laktunk, nem volt konfliktus. Aztán végre sikerült saját lakásba költözni.
2014. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet, de ez a ritkább fajta. Egyetlen egy párt ismerek, akik később tényleg elköltöztek. A szülőknél a férfinak külön bejáratú emeleten volt lakás, ott laktak. 5 év gyűjtögetés után építettek saját házat.


De a legtöbben ottmaradnak.

2014. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi anyukámnál éltünk egy évig, ott költöztünk össze. Az ok az volt, hogy anyukámhoz közeli házat újítottunk fel, ehhez kellett az egy év, és nagyon jól jött, hogy közel sem kell nekünk főzni minden nap. Nem volt tökéletes, de komoly problémák sem voltak. Mikor kész lett az életterünk, költöztünk. Párommal nagyon jóban van és volt anyukám, a kishúgom egyenesen imádja (apum évekkel ezelőtt meghalt), én is az ő családjával. Nemigen voltak problémák, jól viselte mindenki.
2014. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Igen mi;)

4 evet laktunk anyoseknal maga volt a pokol

Az utcso 3 honapban mar koszonni sem koszontunk egymasnak. Sikerult vennunk egy hazat szerencsere es eljottunk..azita ujra beszelunk de csak mert a parom rosszul erezte magat ebben a helyzetben. De azita is utalom mint az allat. Kulon haztartast vezettem kulon ffoztrm kulon huto mimden csekk felet kifizettuk es mindenkinek hiresztelte h eltart minket,egy szutyok no sosem takarit es engem allitoyt bbe ugy h utanam kell mosogaynia meg ilyrnek. Amikor megvettuk a hazat leszarizta a felujitasban egy seoruvonast nem segitett sot aposomat sem engedte.. azota mar lett unoka ugyhogy nem zavarhatom el de nem termessetes a mosolyom ha a kozelemben van.

2014. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi fél évig éltünk távkapcsolatban (200 km), aztán összeköltöztünk az én szüleimnél, mert én itt csináltam a közelben a gyakorlatomat, párom meg úgyis utálta az ottani munkáját, és itt is el tudott helyezkedni. Ez egy évig tartott. Most Bp-re költözünk albérletbe munka miatt (mindketten találtunk jobbat). Remélem, a következő állomás már a saját lakás lesz.
2014. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!