Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog végre megalakulni...

Mikor fog végre megalakulni egy normális és ténylegesen segíteni és változtatni akaró párt?

Figyelt kérdés

A Jobbik nézeteivel nem lenne bajom alapvetően. Csak az a baj, hogy vonzza maga köré a "sötét" embereket, akik csak pusztítani akarnak. Ezek miatt nem fog nyerni a párt.


Alakulhatna egy olyan párt végre, amelyik kerek - perec kimondja, hogy ezek az emberek nem közülük valók és ne rontsák a hírnevüket.


Maga a pártról is csak az van a fejemben, hogy a kocsmában üldögélő "nagy hazafiak" papolnak valamit és ők mindent jobban tudnak.



2014. márc. 5. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Miért mit vártál? Ezek az "ősmagyarok" sem okosabbak, mint a rejtett erőforrás egyes tagjai. Ugyanazon megítélés alá esnek csak más a színük. Buták, tudatlanok, csak erőszakkal tudnának változtatni, mert addig ér az eszük.


Én személy szerint miattuk jöttem el a párttól. Ennyit róluk, lehúzzák az egészet, soha nem nyernek.

2014. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Engem is taszítanak ezek a sötét emberek, de fidesz sötétjei mégjobban. Ettől függetlenül a jobbikra szavazok. Mert jobb, most nincs.
2014. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen soha nem lesz. A Jobbik részéről jónak indult a kezdeményezés, de hát tudjuk ez sem szól másról, csak a saját zsebüket megtömni.


Ez egy jó kampányfogás az országban. Kiből van ma legtöbb?? A rejtett erőforrásból és az itthon maradt "hazafiakból". A többi külföldre ment dolgozni. A maradék meg ellenzi ezt a tevékenységet.


Tehát a Jobbik célja ezeknek az együgyű embereknek a megfogás, szavazótáborrá kovácsolása, holott ez húzza le a színvonalukat a béka segge alá. Ha nekem sem ezek az emberek lennének az emlékezetemben amikor a Jobbik szót meghallom talán rájuk szavaznék, de így kizárt.

2014. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként sem a Fidesz sem a Jobbik nem jobb. De ha belegondolok, hogy a Fidesz mit csinál, akkor ennyivel lenne még rosszabb ha a Jobbik jönne...
2014. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem a szavazói miatt ítélnék el egy pártot, de ti tudjátok.
2014. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De sajnos a párt előbb - utóbb ezeknek az embereknek akar kedvezni. _Ha ez lenne akkor holnap nem lennének rendőrök, 8 elemis csendőrök lennének az utcán, mert azt ők is el tudják végezni, a tanároknak nem lenne fizetésük és sem az orvosnak stb. stb. stb. Ilyen felfogások terjengenek.


Csak a legrosszabb, hogy ezeket az embereket úgy beetetik, hogy el is hiszik, hogy ez jön majd el és ezért szavaznak.

2014. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Talán már alakult is, sőt biztosan. Amiért Te nem hallottál róla (a polgárok 99,99%-ával egyetemben)az egyrészt azért van, mert a közismert pártok már közhelyessé tették ezeket a hangzatos célokat: "változás", "forradalom", "együtt", "közérdek", "szabadság", "haladás", "igazság" stb, stb.

Ezekre már senki nem kapja fel a fejét, ergo ha valaki valóban ezeket tűzi ki célul, elveszik az ígérgetők hatalmas tengerében.

Másrészt egy párt legfőbb fegyvere az ismertség, a reklám. Egy néhány tucat főt tömörítő politikai csoportosulásnak képtelenség megismertetni magát és programját a széles közönséggel, ha nincs pénze reklámra. Reklámra csak azoknak a pártoknak van pénze, akik már eleve ismertek és annyi támogatót tudhatnak maguk mögött amellyel már állami támogatást is kaphatnak. És akkor még nem beszéltünk a lobbizó gazdasági csoportokról amelyek pénzekkel tömik az ő érdeküket képviselő pártok zsebeit.

2014. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valójában a hatalmon lévő és az ellenzékben lévő politikusaink sokkal jobbak a szándékaik és sokkal butábbak, mint ahogy a közvélemény gondolja. Nyilván nem azt mondom, hogy nincs mindenütt korrupció, de a legnagyobb problémák elsősorban az emberi butaságból fakadnak.
2014. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A minap én is ezen gondolkoztam, és rájöttem, hogy egyhamar nem. Egyetemre járok, és nap mint nap találkozok HÖK-ös, néha Hahás emberekkel, és ugyanolyan korrupt mutyizós banda az egész, mint a politikusok. És sajnos ezekből lesznek a jövő politikusai is.
2014. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6


Ha kormányra jutnának, nem tudnának egy bizonyos rétegnek kedvezni, vagyis tudnának de akkor az lenne az első és az utolsó kormányzásuk.Az a réteg akikre ti gondoltok túl kicsi ahhoz hogy kormányra juttassák őket ezért is kezdett úgymond enyhülni a Jobbik, és megpróbál más rétegeket is meggyőzni.Ha pedig meggyőzte őket és rájuk szavaznak és kormányra kerülnek, nyilván nem fogja szembeköpni a meggyőzött rétegeket ha továbbra is kormányon akar maradni majd, és nem eltűnni a süllyesztőben.

2014. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!