Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Augusztus végén lesz barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztus végén lesz barátnőm esküvője és szeretném meglepni az ifjú párt egy általam előadott magyar (vagy ismertebb külföldi) dallal a lagziban. Tudnátok ötletet adni?

Figyelt kérdés
Valami különlegesre gondoltam, nem az elcsépelt, megszokott dalokra.
2014. júl. 28. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Popovics Gyuri - Boldogság :) A legszebb. :)
2014. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Vagy a Perfect day is csodás lenne szerintem.
2014. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Beatrice - Azok a boldog szép napok...

4F Club - Úgy érzem nem szeretsz már

:-D

2014. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem úgy kéne, hogy előbb jön a dal, utána az éneklés? Mármint ha van egy szuper dalod, vagy egy, a párnak fontos dal, akkor megértem. De ez így olyan, mintha mutogatni akarnád magadat, csak nem tudod, mivel.
2014. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

#4-nek igaza van.

Arról nem is beszélve, hogy te, meg az anyukád, meg a kisöcséd biztos meg vagytok arról győződve, hogy gyönyörű hangod van, de nézd meg, hogy az X faktor olyanokkal volt tele, akik ugyanezt gondolták, és a válogatón egy ország előtt égették magukat.

2014. júl. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
HA kínos helyzetet akarsz teremteni, akkor énekelhetsz, de egyébként inkább hagyd ki. Az ifjú párnak ez az egyik legkellemetlenebb dolog, amikor önjelölt "sztárocskák" énekelnek ismerd számokat borzalmas elöadásban - az igazi véleményüket nem illik mondani, viszont az ünnepség hangulatát tönkre lehet tenni ilyennel.
2014. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Erről az jut eszembe, mikor Janice énekli a My Funny Valentine c. dalt Chandlernek a kazettán, te is ilyen lehetnél az esküvőn:)


https://www.youtube.com/watch?v=UeXZyr7Fz7E

2014. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
I see you
2014. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zámbó Jimmy: Nagy út vár rám

xD

2014. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem barátnőm kért fel, hogy énekeljek az esküvőjükön (már régóta énekelek), és én Sarah Maclachlantől énekeltem nekik az Angel-t, de küldtem neki több dalt, és ezekből választott. Ha angol nyelvűt akarsz, akkor jó lehet még a Thousand years, az It is you, ha magyar nyelvűt, akkor Dés Lászlótól az Akarsz-e. De ez mind függ az ő ízlésüktől is, mert ha heavy metalt hallgatnak, akkor ide valami más kell:D
2014. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!