Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadható kérés szerintetek?

Elfogadható kérés szerintetek?

Figyelt kérdés
Én a párommal mindenkétt külön költözünk majd. Párom anyukája és tesója egy kettőjük számára nagy házban élnek. Párom most a jelenlegi munkája miatt tudja még havonta támogatni őket. Viszont jövőre mi külön költözünk és nem biztos hogy egyáltlán támogatni tudná őket, és nem elhanyagolható módon most már a saját életét akarja rendezni. Szóval felvetettük, adjuk el a házat vegyünk nekik kisebbet máshol ahol a pénzükből fel tudják tartani. Jogos és elfogadható kérés?
2014. szept. 8. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd ok eldöntik, hogy el akarjak e adni a hazat, akarnak e koltozni. Ha nem tudjak fenntartani, nyilvan eladják. De nektek ebbe nem kellene beleszólni.
2014. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
NEM tudják fenntartani támogatás nélkül.
2014. szept. 8. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd ok eldöntik hogy hogyan tovább. Nektek nem kell ebbe beleszólni. Ennyi.
2014. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ötletelni bármikor lehet, de ha nem akarják elfogadni az ötletet, akkor joguk van rá nemet mondani. Nektek semmiféle igényetek nem lehet azzal kapcsolatban, hogy ők mit csináljanak, vagy mit nem.
2014. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja, akarja tamogattni a csaladjat akkor ne tegye.

De nem is (foleg te ne) mondja meg mit tegyenek. Az o ltuk majd ok eldontik mit tesznek vagy nem tesznek!

2014. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Kié a ház? Ha kizárólag a párodé, az más, mint ha közös/csak anyukáé.
2014. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt olyan egyszerű maradjak ki olyan dolgokból amiben sajnos nyakig benne vagyok. És mivel a gyerekével vagyok együtt nem olyan egyszerű kívülállónak maradni miközben látom nem jó a helyzet. Értem én amit írtok, de sajnos félek az lesz, hogy párom annyira megsajnálja őket, hogy mindig kell ott legyen nekik és sose lesz így senkije, mert nem tud szabadulni.
2014. szept. 8. 12:19
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Neked semmi közöd az egészhez.

A párod mondhatja, hogy nem támogatja őket, de abba ő sem szólhat bele (hacsak nem tulajdonos ő is), hogy mi lesz a ház sorsa.

2014. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát még a jövőre az elég sokára van.A párod beszélje meg velük
2014. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

A párod annyit mondhat, hogy gondolják át, ha elköltözik, akkor már nem lesz támogatás, nem fogják tudni fenntartani, ezért lehet érdemes lenne eladni, kiadni belőle vagy ilyesmi. Aztán majd meggondolják.


De igazából ez párod dolga, meg a családjáé. Főleg, ha még ott sem tartotok.


Fogajd meg egy jó tanácsot, azon ne idegeskedj, ne szervezd stb. ami még nincs, csak lehet majd egyszer lesz, mert így nagyon szarul fogod leélni az életed, felesleges stresszben leszel állndóan meg számítani, kombinálni fogsz mindig.

2014. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!