Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszul csinálja, nekem...

Rosszul csinálja, nekem panaszkodik, de ha tanácsot adok, duzzogni kezd. Mégis mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy adok-veszek facebook csoportban. Gyakran járok turiba, ott gyűjtöm össze az árut, főleg márkás holmikra "megyek", eladom, vagy elcserelem olyasmire amire épp szükségem van. Pl: egy gyerek gumicsizmáért két kiló száraztészta.

Anyós erre nagyon rálelkesült, viszont szó szerint szart akar drágán eladni.

Pl műszálas, divatjamúlt kínai felsőt 1000 forintért.

Ráadásul a potenciális vevővel vitatkozik, mindent többször felrak, ami szabályellenes. A csoportban én is moderátor vagyok ezért nem rakták ki.

De velem együtt többen szóltak, hogy legyen észnél, mint a viselkedésnél, mint az árainál.

Sőt, most már odáig fajult, hogy az én hirdetéseim alatt is kommentelget, hogy miért ennyiért adom, stb...


2014. okt. 6. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megveszel egy csizmát, és elcseréled tésztára? Miért nem veszel tésztát?


Anyósnak meg mondd meg, hogy ez nem így van. Biztos van szabályzat, dugd az orra alá.

2014. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok, ott lemaradt, hogy saját volt. Pár használat után kinőtte a gyerek.

De cseréltem már adidas melegítőt legora is.

2014. okt. 6. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a többi moderátor ki fogja rakni, ha nem fogja vissza magát.
2014. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy nem rajtad múlik, hogy kirakják-e a szabálytalan viselkedése miatt, te nem tudod bent tartani a csoportban.
2014. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét szülőmet letiltottam facebookról. Ha hallani akarnak felőlem, hívjanak fel. De azt kicsit nehezen toleráltam mikor minden képemhez és kommentemhez odaírták hogy ez nekik nem tetszik.

Rakd ki a csoportból és kész, ez csak Facebook, ettől még nem fog egy életre megromlani a kapcsolatotok. Nem értem hogy felnőtt embereknek hogy nincs nagyobb problémájuk.

Kitiltod, duzzogni fog pár hétig, aztán elfelejti.

2014. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném az egyik moderátort, hogy tegye ki, írva neki egy üzenetet arról, hogy többszörösen megsértette a szabályokat, a figyelmeztetésekre nem reagált, továbbá tőled is megvonják a moderálási jogokat, mivel elfogult voltál és a csoport szabályait többszörösen figyelmen kívül őt védted. (persze ennek nem kell megtörténnie, de ő úgysem fogja tudni, mivel kiteszik.) Így aztán neked nem ajvékolhat, sőt inkább még kellemetlenül is érezheti magát, hogy miatta téged is elkaszáltak. (Amúgy, ha nem csinálsz valamit, akkor ez lesz a vége. Senkinek nem kell olyan moderátor, aki a hülye anyósát se tudja leállítani.)
2014. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!