Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy büdös k. va vagy a gyerek...

Egy büdös k. va vagy a gyerek sem a fiamtól van. Ez nektek, hogy esett volna?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és terhes. Anyós azóta utál hogy megismert. Szerinte egy ingyen élő vagyok aki szándékosan teherbeesett. Soha nem ártottam neki, mindig megadtam a tiszteletett. Előre köszönök, magázom előre engedem az ajtónál stb. Jövö nyáron lenne az esküvő, azt mondta ha rajta mullik biztos nem lesz. Közölte hogy nem azért tanítatta a fiát hogy egy tanulatlan buta liba legyen a felesége. Szívem szerint el mennék jó messzire és nem is jönnék vissza de szeretem a párom. Anyós visszont megkeseríti az életemet. Mit tegyek?
2014. okt. 14. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
69%
Védekeztem volna a terhesség ellen.
2014. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
51%

Lehet nem vagy k.va, de butának buta az tuti!

Dolgoztál már valaha? Legalább van 1 év munkaviszonyod, hogy kapjál gyes-t?

2014. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem anyós nyakára vállaltátok a babát, van munkája mindkettőtöknek, tudtok otthont, megélhetést biztosítani a leendő családotoknak, minden szükségeset a babának, akkor ne avatkozzon az életetekbe.

Ellenkező esetben én is igencsak ideges lennék.

Amúgy 19 évesen nem biztos, hogy szülni kellene, inkább még tanulni, a jövőre koncentrálni.

A te családodnak mi a véleménye?

2014. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
33%

Jó, az 1. kettő válaszolónak köszönjük a hasznos hozzászólást!

Én visszakérdeznék, hogy hogy ő tudja bizonyítani, hogy a fia az apjától van? De utálom az ilyeneket! Megmondanám neki, hogy anyuka, nem, nem a fiától van, úgyhogy nem is kell, hogy látogassa, nem lesz vele gondja.

2014. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
93%

Nem írtad, hogy miért kell az anyós sérelmeit hallgatni. Nyilván ha ennyire utál, akkor nem kell beengedni az otthonotokba, nem kell segítséget kérni tőle, sőt ha pénzt akar adni azt is vissza kell utasítani. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy majd te és az apuka eltartjátok a kis családot..


Csak remélem, hogy nem az anyós nyakán éltek..

2014. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 anonim ***** válasza:
78%
Nos, ha 19 eves vagy es terhes, akkor igaza van abban, hogy ingyenélő vagy es eselyes hogy abban is, hogy szándékosan estel teherbe.
2014. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 A kérdező kommentje:
Nem még nem dolgoztam. Bár nem értem miért ez alapján kell megítélni. Védekeztünk pharmatexel. Nem hittem hogy ennyire nem jó ez a módszer. Elvetetni nem akartam az gyilkosság lett volna. A párom is támogat. Ahogy a szüleim is. Csak anyós olyan ellenséges. Pedig soha nem bántottam se őt se mást.
2014. okt. 14. 20:07
 8/120 anonim ***** válasza:
90%

"Védekeztünk pharmatexel."


Nem is olyan régen kérdeztem a nőgyógyászt erről a pharmatexről. Rögtön rávágta, hogy fogamzásgátlásnak nagyon nem ajánlja.. Te is megkérdezted a dokit??

Tudod a gond az, hogy 19 évesen se munka, se pénz, se biztos háttér. AZ apuka mennyi idős? Ő legalább dolgozik?? Hol éltek majd a kicsivel? Lesz otthon ahol nem a szülők élnek?

2014. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 anonim ***** válasza:
68%

Pharmatex max óvszer vagy gyógyszer mellett kiegészítő védekezés az nem védekezés, annyi erővel a holdat is ugathatnád, hogy ne legyél terhes.

Szóval szándékosság szerintem erősen gyanús.

nem dolgoztál, gyereknek egy csomag pelenkát nem tudsz venni, vagy egy ruhát, ingyen élő erősen gyanús.

2014. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom a veled egykorú apa-jelölt nem mer a sarkára állni és megvédeni téged, mert fél a szobafogságtól...
2014. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!