Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi rosszat tettem hogy ezt...

Mi rosszat tettem hogy ezt érdemlem anyósomtól? Mit tehetnék hogy megváltozzon velem szemben?

Figyelt kérdés
Amióta ismer utál pedig én nem adtam rá okot.Mindig kedves voltam,még akkor is mikor tudtam hogy utál.Majd később úgy tűnt megváltozott.nyitott felém,voltak kedves szavai is,de azért néha csípkelődött.mostanába sok minden Kiderült:lehordott minden féle k....k,szidta a családomat amikor Kiderült hogy terhes vagyok azt hazudgálta mindenkinek hogy nem a fiátol van,másoktól hallottam vissza.hazudgált rólam egy csomó mindent:lusta vagyok,nem tudok mosogatni,mikor vett nekem valamit azt mondta én kértem és még sorolhatnám.egyszerűen nem értem mi velem a baja?szemembe meg agyonra dícsér,azt mondja mennyire szeret a hátam mögött meg kidumál.
2014. okt. 14. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Mi a probléma? Nem mész oda, nem tallkozol vele. Neked ő senkid, semmi köze hozzád.

Unokázni viszi a párod a gyereket, ennyi.

2014. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Az anyósok mind hulyék:-) :-) :-)
2014. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
19 évesen a nyakára babázni... mégis mit vártál totál életképtelen vagy a gyerek is az lesz
2014. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Az elobb tettel fel egy kerdest nem?

Amugy: Lehet hogy az anyuka fel hogy elvesziti a pici fiat... mar nem o lesz a szeme fenye,nem o az egyetlen no az eleteben.. :/ Megfogja szokni szepen lassan,en is atmentem rajta,sosem szeretett az "anyos"....... szemembe igy ugy,( volt amikor a szemembe is lehordott soot meg is akart utni) azota mar elvaltunk de az en "anyosom" nem valtozott...... probald meg hogy sokat beszelgetsz vele,kedvesketsz,sgitesz neki amiben tudsz

2014. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is az a gond, hogy 19 évesen gyereket szülsz a nyakára. Amiben igaza van, mert tényleg probléma!
2014. okt. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már nem azért,de ki a fene mondta hogy 19 éves vagyok?tudnak itt az emberek olvasni?!
2014. okt. 15. 04:33
 7/19 A kérdező kommentje:
Jah és k....ra nem a nyakára lett szűlve,mert nem lakunk nála.am meg mint írtam a kezdetektől utál Úgyhogy a kicsi miatt nem is utálhat.
2014. okt. 15. 04:42
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
hazudgál..na kész vége megőrültem.Az élet rendje az a fiú gyerekek is egyszer kiröppennek.Én még nem hallottam egy anyós is szerelmes lenne a fiába,vagy ő akarna a felesége lenni.Úgy,hogy hülye nézet nem ő lesz az egyetlen nő a pici fiú életébe.Biztos vannak nehéz emberek,de a menyecskék sem kutyák ám.De hát egy anyós csak hülye lehet a menyecske meg maga a tőkéj.
2014. okt. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2014. okt. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó.miért linkelted be nekem azt a kérdést?Nagyon hasonló az én kétdésemhez,de kérem szépen nem én írtam ki azt is értsék már meg!Én 25 éves vagyok NEM 19 .párommal 5 éve vagyunk eggyütt fél éves a kislányunk és nem a kedves mamival élünk nem a nyakára szültem mint ahogy azt írta már valaki.
2014. okt. 15. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!