Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy irritál, ha...

Normális, hogy irritál, ha anyósom este 11 után telefonálgat ide?

Figyelt kérdés
Ha kikapcsoljuk, lenémítjuk vagy nem vesszük fel, megy a hőbörgés. Azzal érvel, hogy a fia ilyenkor még úgyis ébren van - ami igaz is, de akkor se telefonálunk éjjel, nem? Minden este gyomoridegem van, hogy vajon megcsörren-e a telefon...
2014. okt. 26. 01:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, teljesen normális, kultúrember - ha csak nincs előre megbeszélve - este 9-10 óra után családon belül is csak akkor telefonálgat, ha valami tényleg komoly probléma van. Persze, ha valaki rosszul lett és kórházba kellett vinni, vagy tropára ment a fűtés és a másik tud segíteni, akkor telefonáljon akár hajnal 2-kor is... de este 11 után felhívni azért hogy bájcsevegjen, nos az bunkóság.
2014. okt. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

A fia ébren van, de Te már alszol olyankor? Ez esetben egyértelműen bunkóság, hogy olyankor hív.


Vagy ébren vagy még, de egyszerűen csak szeretnél már olyankor ellazulni, és nem foglalkozni anyóspajtással? Az is teljesen érthető.

2014. okt. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Sztem normalis ember este 9 utan mar nem zaklatja a masikat, kiveve ha baj van. Egyertelmuen mondjatok meg neki, hogy ez zavar es x-ora x-percig hivjon maximum, ha csak nincs egetrengeto gond. Ha ezt nem tartja be nem fogjatok felvenni es hoboroghet kedvere. Ahoz meg, hogy ebren van semmi koze.... mert furdeni, vacsizni, szexelni is kell neha vagy esetleg filmet nezni szeretnetek stb... de nem vele csevegni.
2014. okt. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
A fiat zavarja?
2014. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Én azt nem értem hogy mi az hogy hőbörög még azok után is hogy későn telefonál?

Ha a szép szóból nem ért akkor határozottan a tudtára kell adni egyértelműen és meggyőzően hogy ezt nem csinálhatja.

Ha a párod megalázkodik neki akkor beszéld meg vele normális hangnemben hogy te ebből nem engedsz és ő is álljon ki melletted legalább evvel kapcsolatban

2014. okt. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mi a fene ***** válasza:
78%
Etika !9-9-ig, lehet és nem. A munkahelyi tel más.de pld, én már este 8 körül nem szeretek bájcsevegni, csak fontos dolog miatt hivjanak. tudják az ismerősök is. Anyósnak adjátok nyomatékosan tudtára, és húzzon el. 9 után magánélet, sex, tv. beszélgetés, mással szórakozzon.
2014. okt. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Engem sosem zavart az ilyesmi, úgy vagyok vele, hogy ha nem akarom, hogy hívjanak, akkor kikapcsolom a telefont(ugyanakkor nem hívok senkit az éjszaka közepén, mert a legtöbben másképp állnak ehhez).

Szerintem hívd fel reggel 4 magasságában párszor, mondván, hogy beszélgethetnéked van, vagy amikor biztosan tudod, hogy zavarnád - abból talán felfogja, hogy milyen mocskosul idegesítő tud lenni az ilyesmi.

2014. okt. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez jó ötlet. Te is hivogasd piszlicsáré ügyekkel, amikor nézi a kedvenc sorozatát! :)) Majd csak rájön, hogy mi a szitu...
2014. okt. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
amint látom éjjel 1 kor is fent vagy még. lehet hogy náluk így szokás, hogy 11kor még felhívjuk egymást. ha a férjed dolgozni megy másnap 7kor, akkor nem illik 11kor felhívni, meg kell vele beszélni hogy 9 után ne hívjon fel titeket. Valószínű hogy a férjedet nem zavarja , mert akkor szólt volna. Miért nem hívod fel az anyósod hajnali 3kor, és akkor majd meglátod mit fog szólni.
2014. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
némítsd le a telefont és akkor majd nem hallod.
2014. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!