Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti férjeitek/ párotok is...

A ti férjeitek/ párotok is minden nap többször beszél az anyjával telefonon, és bármilyen időpontban? A ti anyósotok is képes este fél10-kor felhívni a fiát kis hülyeségekkel?

Figyelt kérdés
Kezdek kiborulni, és akkor sem akar a párom leszokni, vagy a délelőtti/ délutáni órákra korlátozni a beszélgetéseket...
2013. okt. 13. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk,én mindennap nap beszélek anyuval,a párom minden szerdán,pénteken,szombat-vasárnap.Este sosem csörög ránk egyik szülő sem.csak,ha valami gáz van,de talán 1x volt ilyen.


40/N

2013. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem és ez nem is normális.


De itt nem csak az anyósoddal vannak súlyos gondok. Ha a párod épelméjű lenne akkor nem venné mindig fel vagy már rég szólt volna, hogy ez így neki nem jó.


Tudod ez szinte minden anyóskérdésnél így van: lehet az anyós teljesen elmeroggyant, ráakaszkodó szipirtyó is, ha a férjed normálisan áll a dolgokhoz akkor egy kanyi vizet nem zavar!

2013. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
u.i.: mi a fenét tud naponta ÓRÁKAT beszélni az anyjával?
2013. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
amíg nem éltünk együtt anyóssal, minden este hívott minket, barátok közt után :) Nem volt ezzel gondom, mondjuk átlagban negyed órát beszéltünk csak, nem órákat.
2013. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Hétköznap délelőtt beszél vagy az anyukájával vagy az apukájával egyszer egy héten (esetleg szükség esetén többször). Ekkor sem órákat, hanem kb. 10 perc alatt lerendezik, mi történt egy hét alatt. Hétvégén családilag skype.

Este hét után csak baj esetén telefonálunk egymáshoz.

2013. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én heti 3-szor, párom heti egyszer beszél az anyjával.

33/N

2013. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem. Férjem talán ha 2 havonta beszél az anyjával. Ellentétben vele, én mindennap beszélek anyukámmal.
2013. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A férjem is felhívta őket minden este (már nem élnek). Néha napközben is beszéltek pár percekre, főleg mikor már egyedül élt anyósom. Én is beszélek az enyémekkel minden nap, esténként. Feleslegesen nem hívogatjuk egymást, főleg nem későn, esténként, csak ha valami sos van.
2013. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Huh, ez azért kicsit sok.


Az én párom ha hetentebfelhívja, akkor az már soknak számít, e-mailt váltanak többet inkább.


Heti 2 szer beszelek én is kb a szüleimmel, ha van valami, akkor visont naponta akár többször is, de ez nem jellemző

2013. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát, én is úgy gondolom, hogy sok!

Kezdek kiakadni tőle! Eléggé ráakaszkodó az anyuka, egyedül él, viszont nem remeteélete van, szórakozik, jön-megy...

De amint 2 percre is egyedül érzi magát, hívja a fiacskáját! Mindenről tudni akar, ha elfingom magam, azt is tudja már aznap...

Nem tudom, hogy kéne páromat jobb belátásra bírni...

Hogy állítsam le a nőt? Nagyon erőszakos!!!

A párom meg teljesen a befolyása alatt van!

Mondtam neki, elhagyom, ha így folytatja!!! Második vagyok ebben a kapcsolatban.

Ha lesz gyerekünk azt is vele fogja nevelni?????????

2013. okt. 13. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!