Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálhat az anyósom?

Miért utálhat az anyósom?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 2 éve élek együtt a párommal.

Kb, egy hónaposak voltunk, mikor bemutatott az édesanyjának.

Már akkor sem voltam neki szimpatikus valamilyen oknál fogva.

Nem nevelte a fiát, páromat kb 20 évesen elzavarta otthonról, és a mamájához költözött.(Édesanyja anyukájához)

Az édesapját nem is ismeri.

Párszor jártunk hozzájuk ebédre, de akkor sem szólt hozzám soha. Én próbáltam közeledni, páromat pumpálni, hogy kicsit többet járjunk az anyjáékhoz, hogy ne legyen ilyen negativ meg flegma mindig.Hozzáteszem, az anyja anyukája nagyon szeret engem.Sohasem értettem, hogy miért nem vagyok neki szimpatikus. 7 év van köztem és párom között.

Az iskolát nem végeztem el, abbahagytam családi okok miatt.

Gondoltam ez nem tetszik neki.

Dehát fogalmam sincs.

Már most arra a szintre jutottunk, hogy kisbabát várok.

El akartunk menni közölni a hirt, de párom találkozott vele, és elmondta neki.

Aztán már ez volt a baj..miért nem mentünk elmondani??

Menni akartunk, csak nem tudtuk mikor és hogyan, mikor tudjuk mind a ketten hogy nem szeret az anyja.

Anno kölcsönkértünk tölük 50ezer forintot, aztán egyszercsak szóltak, hogy kéne.. oké, megadtuk.

De hogy milyen módon szóltak,hogy kéne a pénz!!

Felhivták az én édesanyámat, orditva, kiabálva, hogy azonnal vigyük a pénzt, mert baj lesz ha nem.

Begurultam, nem birtam tovább. lesétáltam párommal, és megmondtam neki hogy mégegyszer ezt a hangnemet meg ne merje engedni magának, mert ő fog rosszul járni, hogy hazudozik meg összehordja az én családomat mindennek.

Mondtam neki, hogyha nem vagyunk neki szimpatikusak szépen el lehet minket kerülni, nem kell ócsárolni mindenkinek.

Erre a válasz: nem is akarok veled közösködni kislányom.

Oké!!! :D Én meg szépen megmondtam hogy se az unokáját, se a fiát nem fogja addig látni, még velem van!!

szerintem jogosan. bár szart bele az egészbe.

itt véget ért a történet. de még mindig nem tudom, mi vezette ahoz, hogy ilyen negativan álljon hozzánk. soha egy rossz szót nem szólt neki senki, főleg nem én..


2014. nov. 3. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Tökös vagy :D


Az anyós féltékeny rád amiért már téged szerez a kisfia

2014. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

1.) Iskolázatlan vagy (tök mindegy miért, az a te dolgod.)

2.) Ahelyett, hogy befejeznéd az iskolát, inkább pottyantasz egy gyereket, mindössze 2 év után.

3.) Nem adod magadtól vissza a kölcsönkért pénzt.


Nekem ennyi elég lenne, hogy ne kedveljelek.

2014. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Mi a kérdés, mert ezek után nem jöttök ki, csodálkozni álszentség.

Másrészt van nagyszülői láthatás és gyámügy 100%-ban megadja neki, így a még meg sem született gyerekeddel ne zsarold, főleg ha te különbnek tarod magad anyósnál mert már most felhasználod a gyereket. Ő meg legalább csak felnőtt gyerekkel csinálja te meg már magzattal is.

2014. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem vagyok iskolázatlan, a középiskolát azért hagytam abba, mert meghalt édesapám.dolgoznom kellett.

de azért az hogy "pottyantasz egy gyereket"

rohadt bunkó hozzászólás.

2014. nov. 3. 10:25
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Oké, de most miért nem tanulsz vagy azóta. Nyilván ha gyerekre telik tanulásra is más nem estin.

(Egyébként árvasági és családi adókedvezmény járt volna azért nem kellett volna sulit abbahagyni)

2014. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem ez a lerdes lenyege, de te ugy gondolod h az altalanos iskola elvegzese iskolazotta tesz??
2014. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

A második válaszoló szerintem tökéletes leírta, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem kedvel. És ha a középiskolát sem sikerült befejezned, akkor iskolázatlan vagy, ez nem vélemény, hanem tény.

Ha pedig én pénzt kérnék kölcsön valakitől, főleg egy nagyobb összeget, akkor lesülne a bőr a képemről, ha úgy kéne szólni, hogy adjam vissza. Mindegy, milyen hangnemben történik ez, elsősorban az a nagyon kellemetlen, hogy babát vállaltok, de az anyagiakkal gondban vagytok már most. Mi lesz később, Kérdező? (Költői kérdés volt.)

2014. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
A gyerek apja a férjed, vagy "csak" a barátod? Ha nem a férjed, akkor ő még nem az anyósod, csak anyósjelölt! Ne csodálkozz akkor, hogy nem kedvel. A stílusod pedig valóban kritikán aluli.
2014. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, azt mondjuk, hogy a párod találkozik-e az anyjával vagy nem, azt nyilván nem döntheted el... a többivel meg ne foglalkozz, megváltoztatni úgy se tudod, kerüld el és kész... az ilyennel nem szabad belemenni a vívásba...
2014. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nevelte a fiát, páromat kb 20 évesen elzavarta otthonról, és a mamájához költözött.(Édesanyja anyukájához)"


Most nem azért kérdező de egy 20 évesen már mit neveljen. Ez az elzavarta otthonról is erős túlzásnak tartom.

50 ezer Ft nem kevés pénz, ha ők is nehezen élnek és már visszatudtátok adni akkor igenis jogos, hogy szólt ha magatoktól nem jutott eszetekbe.

2014. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!