Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom névnapi ebédjén olyan...

A párom névnapi ebédjén olyan témákról volt szó, hogy alig tudtam megszólalni, utána meg a család meg kibeszélt ez miatt, sőt nekem is beszóltak! Most ezt miért kaptam?

Figyelt kérdés

Többségben férfiak voltak és autókról, szerelésről, mezőgazdaságról, régi ismerősökről volt szó, pont azok a témák amikhez nem tudok mit hozzászólni. De végig érdeklődve hallgattam őket. Ez volt a harmadik találkozásom a családdal, első kettő jól ment, nőkkel is szépen elbeszélgettem meg a férfiak felé is nyitottam. Most meg olyanokat szóltak be, hogy nem kell félni h én a szavukba vágok, meg hasonlókat... Utána pedig visszahallottam, hogy kitárgyaltak mennyire csendben vagyok, meg se tudok szólalni, milyen lehetek a munkahelyemen, mert a szakmámban sokat kell kommunikálni.

Miért ítélnek el egy alkalom miatt, amikor meg kétszer már bizonyítottam ? Rosszul esik a dolog :(


2014. dec. 3. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Hasonló cipőben járok, mint te.

Engem már nem érdekel. Még csak nem is tegezhetem őket. Ez van.

De nem izgat a dolog. Azt a heti 1 találkozót kibirom.

2014. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

Tudom,hogy hülye vagyok... de nem szeretek gyűlölködni,azt meghagyom anyóséknak..

természetesem,ha ezeknél durvább dolgokat csinálnak,esetleg a születendő kislányommal,nyomban lépni fogok..

2014. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy így jobban jársz, mint pl én anno, mikor boldogan, kedvesen fogadtak, és el is hittem, hogy mennyire szeretnek. Aztán mikor megszületett az első közös babánk, rájöttem, hogy ez sosem volt őszinte. Nem látogatták a kicsit, kritizálták, ledagadtozták, lekopaszozták, és mikor kértem, hogy ne kritizálják a kicsit, beleröhögtek az arcomba, és újra ledagadtozták. Sőt még azt is hozzátették, hogy minek zabáltatom annyit? (anyatejes baba volt, koraszülött, és rohamtempóban gyarapodott, mi rettentően örültünk ennek, és 7 hónapig csak szopizott, a sógornőm meg 2 hónap után befejezte a szoptatást, hogy elég volt, inkább tápszerezi, és ezért állandóan piszkáltak a szoptatás miatt). A kicsi időre született, rengeteg hajjal, inkább sovány volt, mint duci, nála kitalálták, hogy vörös (az aranyszőke haja), és elkezdték prolizni, komcsizni, vörösözni. Ja, kétdiplomás tanárról van szó :) Közben rengeteg vita, üljünk le beszéljünk, miért nem jöttök, stb... Annyira elmérgesedett a helyzet, hogy a férjem már telefonon sem akarta felhívni őket. Nem tudtuk, miért viselkednek így, mivel mi mindig nagyon normálisan, őszintén viselkedtünk velük. Most már tudom, hogy nálunk pl a sógornő annyira féltékeny, hogy a háttérből ő mozgatja a szálakat. Mivel teljesen kisajátítja a szüleit, ezért ellenünk hangolja őket, mert neki így sokkal jobb, nem kell osztozkodni a segítségen, mi nem kérünk tőlük semmit. Rengetegszer kibeszéltek a hátunk mögött, bármit elmondtam az egyiknek, 5 perc múlva hívott a másik, és már osztotta az észt. Úgyhogy neked sokkal jobb, már elejétől fogva tudod, mi a szitu, nem ringatod magad hiú reményekbe, mint anno én, hogy normális a viszonyunk az anyóssal. Ha nem lenne sógornő, szerintem nálunk is tök jól működne, de így sajnos nem megy.
2014. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A két diplomájával fektesse kétvállra az anyját!
2014. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!