Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Először magad kell boldognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Először magad kell boldognak lenni, utána tudsz csak mást szeretni", "en vagyok az első, csak utána jön más" mi van?

Figyelt kérdés
Párommal gondok vannak, inkább van a haverjaival, amikor én feljhoztam, ezt válaszolta (fent). Ez igy milyen házasság?:( velem nem boldog? A haverok előbbre vannak? Akkor én minek vagyok???

2013. máj. 18. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A drága párod kissé gyagya, mert olyan dolgot idézett, aminek ő maga sem tudja a jelentését.

Ez nem azt jelenti, hogy ha kitombolta magát a haverokkal, utána jöhet csak a csaj. Hanem azt, hogy az ember csak akkor tud mást boldoggá tenni, ha először önmagát fogadja el és önmagában is képes a boldogságra.


Gondolom megpróbált nagyon "bölcs" és "mély" lenni :)

2013. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idézet inkább azt takarja, hogy mást csak akkor tudsz szeretni, ha magaddal békében vagy (= elégedett vagy magaddal külsőleg-belsőleg, nincsenek feldolgozatlan traumáid, stb.)


Ha kicsit bővebben is beszámolnál róla, hogy milyen gyakran van a haverjaival és mennyi időt, mióta tart ez és emellett szán-e réd is időt vagy sem, akkor értelmesebb válaszokat is tudnánk adni :)

2013. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elbagatellizálta ezzel a kijelentéssel a problémád. A kijelentés lényegében igaz, de a férjed téged nem vesz komolyan.


Te ha elmennél állandóan nélküle valahová, hogy viselné, Vagy ha időnként elmész mit szól hozzá?

2013. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ilyen kapcsolatból hogy a fészkes fenében lett házasság?

Ennyi erővel erre az idézetre hivatkozva te is eljárhatsz a barátnőkkel hajnalig dorbézolni, lesz@rhatod a házimunkát, bulizgathatsz napestig, aztán mondhatod, hogy "én vagyok az első, csak az után jön más", oszt cső. :D

2013. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond lehet. Ha jól érzem magam a férjemmel, akkor szívesebben vagyok vele, mint a haverjaimmal.
2013. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is igy vagyok!:) csak hát ugye, nem kölcsönös, mikor én szeretnék vele lenni, szinte mindig kitalálja, hogy ő menni akar vhova, ahol ott is ragadunk, vagy a haverok.
2013. máj. 18. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy komoly kapcsolat. Élvezd, használd, de ne remélj tőle komolyat és hosszú távon.
2013. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így nem tudom élvezni ha mindíg kifogást talal rám...ma mondtam neki, hogy szeretnék valahova elmenni meginni vmit és megbeszélni ezt...remélem dűlőre jutunk majd! Nem akarok elválni, szeretem nagyon!
2013. máj. 19. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:
A párod önző. Te lehet, h nem akarsz válni, de nehogy meglepetésként érjen, ha előbb-utóbb elédáll, h ő meg bizony akar.
2013. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!