Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan értessük meg anyósommal...

Hogyan értessük meg anyósommal, hogy apósomnak jobb lenne egy otthonban az ő és a mi érdekünkben is? Hogyan beszéljük rá apósomat?

Figyelt kérdés

Apósom beteg. Egy agyvérzés óta ki sem tud kelni az ágyból, de agyilag tiszta. Albérletben laknak, pontosabban csak apósom lakik ott, mert anyósom másik városban dolgozik és ott vett ki egy fél szobát. Csak hétvégére megy haza, addig a szomszéd néz rá apósomra napi 2 alkalommal és egy önkormányzatis hölgy is kijár hozzá naponta 1*.

Az albérletet nem tudjuk már fizetni, apósom nyugdíja kevés (40000Ft), anyósom fizetése és nyugdíja elmegy az albérletére és a szomszédra. Mi most jutottunk el odáig, hogy nem tudjuk őket tovább ilyen szinten támogatni, mert mi sem jutunk egyről a kettőre. Az egyetlen megoldás az lenne, ha apósom bemenne egy otthonba, bár ez is több év lenne, de legalább léphetnénk az ügyben. Anyósomék azonban ettől elzárkóznak. Mit tehetünk így? Mindenre van valami kifogásuk, nem tudtunk más megoldást kitalálni.


2015. jan. 15. 16:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Én az elfekvőt sem javaslom. Az azért egy kegyetlen hely, ahova meghalni viszik az embert. Jó érzésű ember nem küldi oda szerettét.
2015. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%

"Én az elfekvőt sem javaslom. Az azért egy kegyetlen hely, ahova meghalni viszik az embert. Jó érzésű ember nem küldi oda szerettét."


Kezdjük ott, hogy amúgy sem vesznek be mindenkit, akivel nem tud a család mit kezdeni.

2015. jan. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
29%

Mit szól ehhez a férjed???


Illetve a te édesapádat is beadnád-e hasonló esetben??

2015. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, ha nekem kellene pénzelnem úgy hogy nekem sincs miből és emiatt nem haladunk, akkor én édesapám is beadnám főleg hogy egy idős otthonban komolyabb ellátást kap mint egy szomszédtól. Illetve így is kellene pénzelni, hiszen a nyugdíja kevés lenne, de legalább szakszerű megbízható ellátásban részesül.


Gondolom a kérdező is így gondolja.

Vagy te kedves utolsó szerinted az oké h a hülye felesége másik városban szobát bérel, itthagyva a nagybeteg férjét egy albérletben és a szomszédnak kell fizetni hogy nézzen rá??

Szerinted ez a normális menete a dolgoknak??

2015. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!