Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szombaton találkozok a párom...

Szombaton találkozok a párom szüleivel, miről beszéljek velük?

Figyelt kérdés
A párommal 3 hónapja vagyunk együtt, én 19 ő 15. Eldöntöttük hogy szombaton bemutat a szüleinek,akik tudnak rólam és elvileg várják már hogy lássanak,még soha nem voltam ilyen helyzetbe,az előző páromnak ismertem a szüleit így nem kellett bemutatkozót tartani.. Szóval belépek a házba,Köszönök,illedelmesen bemutatkozok,ezek után mit mondjak? vagy ha kérdésekkel bombáznak mit kerüljek el? Mit fogadjak el és mit nem? Szóval teljesen nulla vagyok ennél a témánál. Egyáltalán miről beszéljek nekik?
2015. febr. 4. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
szerintem úgyis fognak kérdezni,hogy hol tanulsz, milyen a családod, te is megkérdezheted szerintem mivel foglalkoznak, szeretik e a munkájukat ilyesmi
2015. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha vacsorára, vagy ebédre hívnak vihetsz esetleg egy doboz dezertet, egyébként én tartom fontosnak.

Bemész, köszönsz, bemutatkozol, örülök, hogy megismerhetem önöket. Gondolom megkérdezik mit tanulsz, mik a terveid a jövőben, valamit a családodról. Ne kezdj el panaszkodni, a szüleidről beszélj tisztelettudóan. Előtte kérdezd meg a barátnődet, mi a szülők hobbija, ha van közös, akkor az jó kiindulási alap lehet. Ne aggódj, találnak majd kérdéseket. Kerülendő téma a szexualitás, durvára sikerült bulik. Ha megkínálnak valamivel, ami ízlik, dicsérd meg és ne pánikolj. Gondolom a barátnőd is segít majd, hiszen ő mindenkit ismer. Sok sikert!

2015. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Először is illik valamit ajándékba is vinni, anyukának csoki, apukának egy üveg ital, kérdezd meg a barátnődet mit szeretnek. Valószínű egyébként majd úgyis ők fognak kérdezni, de ha nem jut eszedbe semmi pl.:megdicsérheted az ételt (gondolom megvendégelnek valamivel).
2015. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem inkább nekik illik ezen esetben beszélgetést kezdeményezni. Pl. hol tanulsz, melyik tárgyak az erősségeid stb...

De párodon is sok múlik, ő tudja mik a közös pontok, amiből beszélgetés alakulhat ki. pl: tudja h ugyanabban a városban voltatok nyaralni tavaly, akkor felhozhatja,h képzeld a Kati is látta ezt v azt... és akkor máris van téma.

Ha van háziállatuk mindenképp ájulj el tőle,h milyen édes, aranyos:) Az biztosan jó pont lesz, minden gazdi örül,ha dícsérik a kisállatát.

2015. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat! Megy a pontozás! :) Csak legyek már túl rajta,nagyon izgulok :(
2015. febr. 4. 20:22
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezt az ajándék dolgot nem értem, nem lenne kicsit fura hogy beállítok egy csokival,meg egy üveg borral? :)
2015. febr. 4. 20:26
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
A helyedben bort nem vinnék, mert a lány még kiskorú, nem kell velük érzékeltetni, hogy te már vehetsz ilyet, esetleg, hogy az alkohol számodra természetes. Kérdezd meg a barátnődet, szerinte kell-e vinned valamit, az lesz a legegyszerűbb.
2015. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkepp vigyel! Az lesz a kellemetlen, ha ures kezzel mesz!!! A bor es egy bonbon kituno!A bor azert, mert te mar nagykoru vagy, komoly ferfi. A desszert pedig egyfajta kedvesseg es tisztelet az anyuka irant. Viragot ne, viragot a baratnodnek adj.

Egyebkent ne gorcsolj. Dicserj meg nehany dolgot a lakasban, es koszonj meg mindent, amit kapsz (etel, ital, jotanacsok stb.)

A poenkodast hanyagold, mert azt konnyen felreerthetik.:)

2015. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha vendégségbe hívnak, illik vinni valamit. A legjobb szerintem is egy minőségi bonbon például. Ez már jó kezdet. Legyél tisztelet tudó, udvarias, de ne olyan, mint egy görcsös fa. Köszönd meg a kaját, és mondd a végén, hogy örülsz, hogy megismerhetted őket, mikor elmész. Mosolyogj sokat, ne légy morcos, de csak annyira, hogy ne nézzenek hülyének. Lazulj, menni fog. Ja és ne mondj gyerekes hülyeségeket, kerüld a szex témát is. Ha ez megnyugtat, nekem 1 órába telt míg végre fel mertem menni az 5 lépcsőfokon a bejáratig. De minden rendben ment.
2015. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Bort ne!! Mivel a lány, még kiskorú.

Vigyél inkább valami nagyobb adag bonbont, vagy virágot az anyukának, bonbont az apukának. De szerintem alkoholt nem kell első alkalommal vinni :)

2015. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!