Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap alszok ott először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap alszok ott először a barátomnál, és a szüleivel először találkozok. Pár dolgot nem tudom, hogy lesz. Segítesz?

Figyelt kérdés
Hogyan köszönjek a szüleinekk? Vigyek vmi ajándékot nekik? Miben aludjak? Nem ciki ott nagydolgozni? Számítsak arra, hogy majd akar valamit a barátom úgyis ha a szülei is otthon lesznek? Még szűz vagyok. 16/l
2012. júl. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy "csókolom", azzal nem lehet baj.

Ajándékot nem kell vinni nekik.

Aludj hálóingben, vagy egy hosszabb pólóban (hogy ne legyen kellemetlen reggel, ha összetalálkozol a szüleivel).

Nem ciki.

Ezt a barátoddal beszéld meg, de ha eddig nem beszéltetek erről, és neked ez lenne az első, akkor nem biztos, hogy rögtön bele kéne csapni a lecsóba.

2012. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy akar/mer e majd valamit az a szüleivel való kapcsolatától függ meg attól hogy van e és ha igen mennyi testvére.


Tiszteletteljesen köszönj.


Ajándék nem kell, elég egy mosoly.


Abban aludj amiben szoktál.


Szükséglet elvégzése sosem ciki.

2012. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Viselkedj illedelmesen :D ajándék nem kell, amiben akarsz, nem ciki :D, számíts rá :D



21F

2012. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csókolommal köszöntem, nem volt belőle baj. Légy illedelmes és mindenképp köszönd meg a vendéglátást a végén. Ha mondjuk vacsiztok, akkor ha elmosogatsz utánatok sem egy rossz pont.

Ajándékot vittem, mégis csak jó pont az( anyucinak édesség, apucinak bor), de inkább ha már aludni mész valami kis dolgot vigyél, amiből mindenki ehet vagy ihat, pl üdítő vagy rágcsa.

Én pólóban és bugyiban alszom náluk, ha kimegyek és találkozhatok vkivel a családból, akkor felkapok egy rövidnacit, mielőtt kimegyek.

Nézd..cikinek nem ciki, te fogod csak annak érezni.. én még 2 év után is annak érzem, pedig annyira alap dolog..de hát ilyen ez:)a lényeg hogy légy igényes, ne hagyj féknyomot a wcben vagy fújd be normálisan, mint mondjuk otthon.

És igen, tuti hogy a párod akar majd valamit, de csak addig engedd, amíg neked jó. A szülei miatt ne parázz, ők is szexeltek vagy pettingeltek, hisz nem lenne a párod ha ez nem így lenne:D lehetőleg azért legyetek halkak és szintén ne nagyon hagyjatok nyomokat.


Sok sikert;)

2012. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!