Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szombaton találkozok először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton találkozok először a barátom szüleivel. Mit tegyek, ha nem fogok tetszeni nekik?

Figyelt kérdés

Én 16/L vagyok, barátom 23/F. Még nem vagyunk együtt nagyon régóta (4 hónapja), de az anyja amint megtudta, hogy van valakije, nyaggatta, hogy mutassa már be -.-

Amúgy nincsenek jó kapcsolatban, barátom anno amint tehette el is költözött.

Egyáltalán hogyan zajlik egy ilyen dolog?

(Ő az első barátom.)



2012. jún. 11. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te még jobban jársz mert lány vagy!Ez forditva szokott szar helyzet lenni amikor a fiú megy el a lány szüleihez hát az elsőre valami szörnyű a fiúnak.
2012. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

úgy csinálsz mintha nem voltál volna még sosem vedégségben

Bemutatkoztok egymásnak, a szülők elkezdenek majd kérdezősködni hogy emnnyi az éves kereseted, milvel foglalkoznak a szüleid meg hasonlók Aztán lesz vacsi, elköszöntök aztán a hátad mögött jól kibeszélnek

2012. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem csak adjátok önmagatokat! Ha normális az anyja akkor meg akar majd ismerni ha pedig nem érzed hogy kedves lenne veled vagy esetleg bunkók lennének, ne törődj a szüleivel a lényeg hogy te megtetted az első lépést. Egyébként szerintem még elég fiatal vagy így 16 évesen egy 23 éves fiúhoz, nem ? :)
2012. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesz semmi baj.Csak viselkedj természetesen,ne legyél feszült.Ha az anyja szerette volna,hogy a barátod mutasson be téged nekik,akkor kíváncsi rád,biztos rendes lesz.Pláne,hogy ilyen fiatal vagy,a barátod meg idősebb,ennyi idős korban a szülők már nem nagyon szólnak bele a gyerekük magánéletébe.
2012. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az elsőnél a pont :D ha a lány apjának nem tetszik, akit összeszedett a lánya, akkor arra a kapcsolatra majdhogynem imát lehet mondani :D
2012. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából nincsen sok jelentősége, hogy tetszeni fogok-e nekik, mert nem szólnak bele a barátom életébe 18 éves kora óta. (Akkor költözött el otthonról, jelenleg két helyen is dolgozik, egyetemre jár, stb..) Nincsen túl jó kapcsolatuk.

És nem, nem hiszem, hogy túl fiatal lennék hozzá :) Szerintem pont összepasszolunk, minden tekintetben.

2012. jún. 11. 21:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy #2-es: Nagyon rég voltam utoljára vendégségben, akkor még sokkal kisebb voltam (kb. 11-12 éves). És nincs éves kerestem, gimibe járok :)
2012. jún. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!