Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mért van az hogy az apóssal...

Mért van az hogy az apóssal sosincs annyi baj mint az anyóssal?

Figyelt kérdés

Az após sokkal alkalmazkodobb és szinte neki minden mindegy kevés ember panaszkodik rola mint az anyósról.

Ez mért nincs igy az anyóssal ők mért nem vesznek példát?

Ők mért szeretnek háboruzni mig az apósoknak csak az a fontos hogy boldog legyen a gyerekük.



2015. febr. 7. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Apósok többsége beleszarik az egészbe. Ha boldog a gyerek, jó, ha nem az, azt meg nem az ő bajuk.

Vagy nincsenek is, mert már apaként is beleszartak a gyereknevelésbe.

2015. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk meg pont forditva van........
2015. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy apos nem akar versenyezni a menyevel. Egy apos nem akarja megnevelni, tanitani a menyet. Egy apos nem erzi ugy, hogy a menye elvette tole a pici fiat.
2015. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az anyósok közül is nagyobbrészt csak a fiús anyukákkal van baj. És azért, mert két nőp a legritkább esetben tud jól kijönni egymással, mivel alapból riválisnak tekintik a másikat. Sajnos a női természet ilyen.

Az én anyósom is rühell engem, és bármit csinálok, belém köt, mert az ő pici fiának nem vagyok elég jó. Bezzeg a lánya férjét imádja. Persze hogy imádja, mivel ő férfi, nem jelent neki "konkurrenciát". És fordítva is igaz, az én anyukám is nagyon szereti a férjemet, ellenben a bátyám feleségét ki nem állhatja. :)

2015. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 t_GaRami_a ***** válasza:
80%
Egyszerű. Az anyós nő, az após meg férfi...
2015. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

3-assal értek egyet, és ez a helyzet van nálunk is.

Előre aggódok mi lesz ha a két öcsém is elkezd csajozni... A párom anyja utál engem, az anyám meg a tesóim párjait fogja utálni? Nem szeretném, nem az a fajta, és eleget panaszkodtam neki a saját anyósjelöltemről, hogy tudja milyennek nem kéne lennie. Az ő anyósa nem volt ilyen.

2015. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert poénnak tartom hogy 24éves vagyok de eddig csak az apósaimmal tudtam haverságban lenni az összes anyósom belém kötött utált habár új röhej van egy ex anyósom aki azota haverkodik velem amióta már a fia nekem ex. :)
2015. febr. 7. 13:01
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát hányszor mentél te már férjhez? :)

Egy anyósod sincs addig, baba!

2015. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Amíg nem házasodtok össze, addig nincs "anyós" és "após". El kéne gondolkodni, hogy talán valójában tényleg veled van a baj...
2015. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom anyós és apósjelöltre gondol... miért kell kiforgatni az emberek minden szavát? Nem mindegy hogy hogy írja le? A barátja szüleiről van szó így is, úgy is.
2015. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!