Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit jelent, amit apósom mondott?

Mit jelent, amit apósom mondott?

Figyelt kérdés

"Ha legközelebb találkozunk, megisszuk a pertut." Tegeznem kéne, ha legközelebb találkozunk?

28/F


2015. febr. 7. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha llegközelebb találkozok, valószínűleg feljnlja, hogy tegezodjetek
2015. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nehogy letegezd! :)

Ahogy #1 írja, legközelebb majd valószínűleg koccintotok és majd mondja, hogy tegezd.

De azért illik utána is bácsizni. Pl. Szervusz Pista bácsi, hogy vagy?

2015. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ilyesmi történt velem is. Haveromnál voltunk és ittunk egy pálinkát, persze akik ott voltak (a haverom, az ő aoja, anyja meg az egyik ismerősük és én). Amikor az apjával koccintottam, mondta, hogy akkor most megittuk a pertut. Én erre rendben (nem tudtam mit jelent). Amikor mentem haza akkor beköszöntem a kertbe, hogy viszlát! Ő erre: Már megittuk a pertut. Én: csak néztem bambén, és a mellettem álló haverom világosított fel, haverom: tegezd már le apámat b+. :D Akkor esett le, egyből Akkor hello, majd h.nap jövök, ugyanis vele dolgoztam akkor. :D Nyári meló keretében xd. :D Szóval egy életre megjegyeztem, mi is az a pertu.


Szóval még ne tegezd le, csak ha legközelebb felajánlja, mert még nem ittátok meg a pertut. De nagy a korkülönbség és valószínű, hogy az akkor azért ahogy az előttem szóló is mondta "bácsizd" le. :D Szervusz Józsi bács, hogy vagy, nem iszunk egy jó kis hazait? :D Ennyi!

2015. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

hát az én apám agyfa*t kapott volna, ha a férjem lebácsizza :D akkor volt ő 20, apám meg 44..

Neki mikor ittak páleszt, annyit mondott, hogy 'Szervusz'... férjem sem tudta, mit jelent :D

2015. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Azt jelenti,ha legközelebb találkoztok,megisszátok a pertut !
2015. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Bácsizni a taknyos kölykök szoktak. A felnőttek max. akkor, ha a "bácsi/néni" 80+ éves...
2015. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én az összes barátnőm szüleit letegeztem egyből lexarom mit gondoltak,én mindenkit tegezek! Még ha bemegyek a boltba full ismeretlen 50 éves nénihez azt is letegezem (ez nem bunkóság hisz ezzel nem sértek meg senkit)
2015. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!