Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik egy lakásban közös...

Akik egy lakásban közös konyhában élnek anyósukkal de külön veszik az ételt, azoknak van külön konyha részük esetleg hűtő is?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját hűtőnk van. De nem a konyhában. Sokáig használtunk közös hűtőt, de sok volt a probléma.

Kicsi a konyha, külön részre sajnos nincs lehetőség.

2015. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van külön hűtő az étkezőben, de a konyhát közösen használjuk. Mindig az főz akinek épp van kedve vagy ideje, megkínáljuk egymást a kajából, én általában olyat is főzök amit mindenkit szeret.
2015. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Hogy lehet úgy együtt élni, hogy külön hűtő kell, mert "problémák voltak" magyarul dugdosni kell egymás elől a kaját... Nem tudom milyen helyzetbe kéne kerülnöm, hogy bevállaljak egy ilyen együttélést.

Én nem vagyok az szülőkkel élés ellen, de ahol a kaját marakodás megy, hogy nem tudnak közösen használni egy hűtőt, ott szerintem mindkét fél érdekében szét kell költözni minél előbb.

2015. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Igen, problémák voltak. Sosem dugdostunk semmit. Csak éppen nem szerettük, mikor megjegyzéseket kaptunk arra, hogy milyen kaja van a hűtőben. Ők általában a legolcsóbbnál is olcsóbbat veszik mindenből, mi meg inkább költünk többet valamire, hogyha tudjuk, hogy az normális minőségű, esetleg laktatóbb is. Próbálunk egészségesen táplálkozni, de úgy nehéz, ha naponta többször el kell magyarázni, hogy mi miért nem a névtelen párizsit vettük meg. Azt is mindig megkapjuk, hogy pénzkidobás étterembe menni(kb. 2 havonta egyszer járunk), mert sokkal kifizetődőbb minden este sült tojást enni vacsorára. De ez már nem tartozik a hűtő témához.

Vagy mondhatnám azt is, hogy többször is úgy elpakolták már a hűtőben a holminkat, hogy csak akkor találtuk meg, mikor már megromlott. Pl. rátettek a sonkánkra, egy nagy fazék levest, amit ők napokig ettek. Vagy kiburogatták a savanyúságlevét, ami a mi kajánkat áztatta el.

Így már értitek, miért éreztük jobb döntésnek a saját hűtőt, amihez senkinek semmi köze?

Amúgy nincsen rossz viszony köztünk, de sokmindenről másként vélekedünk. Pl. nem értjük, miért jó, ha fel van vizezve a folyékony szappan a tartóban...

2015. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Anyóssal együtt élni, maga a borzalom!! Sokszor válás a vége!!
2015. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!