Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router tehető-e a konyhában...

Router tehető-e a konyhában pl hűtő tetejére? Úgy értem nem lesz-e baja a főzés miatti hőségtől és párától? Télen meg csak délután fűtünk akkor meg a hideg miatt? Por stb mennyire mehet bele?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

rá van írva a dobozra h mekkora páratartlamat bír el, d emondjuk nem hiszem h tudni fogod h menniy éppen,

én nem tenném oda, hiszen min 10-15m belül ugyan olyan erős a jel, de ha muszáj, akkor is a szekreény tetejére tenném min. 3 méterre a tűzhelytől... és 2 méterre az ablaktól...

2014. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 soccerway ***** válasza:
hideget bírja mert alapjáraton meleg, portalanítani lehet sűrített levegővel, a többit meg az idő eldönti.
2014. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább ezzel az a baj hogy általában főzésnél olyan adag zsír száll fel és csapódik le hogy lehet tele lesz zsírral pár hónap alatt de próba cseresznye
2014. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nagy konyha de énis tartok tőle hogy pára stb baja lehet. Sajnos kellene oda is mert most a másik a nagyszobában van és a konyhába semmi jel szinte. Saját szobám meg kicsi és csak egy helyre tehetném de ott meg túl közel van a fejemhez (kb 50cm) és azt mondják az nem jó.

Esetleg kamra? ott is van hűtő arra a tetejire?

2014. júl. 26. 13:14
 5/7 anonim válasza:
Szeretem élből ne tedd hűtőbe mert a kompresszor rezgéseket gyárt és attól mérges lenne a router. Inkább a rizs és a tészta között jó helyen lenne.(polcon)
2014. júl. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nincs jel akkor vegyél egy jelismétlőt inkább,

de amúgy a szobádba a falra is feltehet, szinte a plafonhoz és akkor már 2 méterre van tőled... van az alján 2hely a csavarfejnek...

2014. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, Végül is ez üzemen kívüli hűtő.

azét gondoltam így mert van egy szolgáltató által meg egy régi routerem is ami kliens router tehát jelismétlésnek is jó tudtommal.

2014. júl. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!