Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti milyen gaztuzhelyt, mosogep...

Ti milyen gaztuzhelyt, mosogepet, hutot vennetek?

Figyelt kérdés
Mindegyikre olyan 50-70 kozotti osszeg van. Megegyszer nem osszesen, hanem per darab (gyengebbek kedveert), a mosogepnek eloltoltosnek kell lennie. Ebben az arkategoriakban, milyen markak a megbizhatoak.

2014. dec. 3. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyent. Ha nem akarod 3 évente lecserélni az összes gépedet.


Minimum ragaszkodj a középkategóriás gépekhez, ha 5-10 évig nyugtot akarsz magadnak.


Annak pedig darabja közel 100 eFt ha szerencsés vagy.

2014. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáztűzhely gázboltos rokonom szerint Gorenje, aminek a sütője villany, mosógép Elektrolux, Hűtő Indesit.
2014. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Hát ennyiért semmilyet. Én hülye vagyok, inkább nem veszek, míg össze nem jön a pénz jobbra. Úgy vagyok vele, hogy inkább ne legyen addig, míg nincs elég jó.


Nálunk a mosógép siemens, a főzőlap electrolux, a hűtő lg, a sütő bosch.


Nekem a bosch, siemens, aeg, electrolux a minimum. Hűtőből csak azért van LG, mert én az átlagosnál szélesebb és felülfagyasztós típust kedvelem, + total no frostosat, de ezzel elégedett is vagyok. Ha találtam volna az általam kedvelt márkákból az elvárásaimnak megfelelőt, akkor olyan lenne.


Az indesit meg ilyenek a vicc kategória. Nem véletlen annyi, amennyi. Olcsó húsnak híg a leve. Ha működik is, nem megy tönkre hamar, akkor is csak addig elégedett vele az ember, míg nem tapasztalja meg, hogy milyen is lehetne az adott háztartásigép.


Ráadásul ezeknél a márkáknál is van még feljebb, meg ezeknek is vannak prémium kategóriás termékei, szóval én semmiképp sem adnám lejjebb.

2014. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
70%
Bosch.
2014. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Electrolux készülékeket vettem itthonra. De az nem ez az árkategória....
2014. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sütő, főzőlap, kávéfőző AEG, mosógép LG (mert méretben tökéletes volt), hűtő LG (mert Nofrostosat akartam) és Gorenje. Whirlpool hűtőnk is volt, de azt nem szerettem. Nem érdemes nagyon olcsót venni.
2014. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ,kell parázni. Én 15 éve Beko-t vettem . Most adta meg magát.Később tudtam meg ,hogy török.
2014. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!