Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék még? Bővebben lent.

Mit tehetnék még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na hát ez kicsit hosszú lesz és megpróbálom érthetően leírni. Szóval kb 2 éve vagyok együtt a párommal. Tavaly sajnos elvesztettük drága édesapját. Na itt kezdődtek a gondok. Elhelyezkedtem dolgozni és sor mellett idegállapot miatt összeestem. Vittek a kórházba egész éjjel nem aludtam pedig nyugtatót kaptam. Másnap kiengedtek de barátom mondta mivel péntek van ne menjek be délután kérjek szabit. Hazajött anyósom és nekem esett hogy ilyen nincs nekem sokat kell változnom... Na szóval nem tetszett a dolog. Azóta ezt 2x eljátszotta. Na most hogyne buknék ki amikor a házi cselédje vagyok?! Most mivel nincs munkahelyem takarítok mosok mire hazajön patyolat rend. Na igen de neki minden nap fáj a feje vagy a lába és aludni kell. Holott másnak meg azt mondja semmit nem csinálok itthon. Sokszor hozzá sem lehet szólni mert duzzog. Ha megkérdezem mi a baj akkor semmi a válasz. Tudom hogy velem van baja de nem hagyom el a párom. Szerintetek mi az oka hogy így viselkedik velem? Hozzáteszem nagyon rosszul esik és lassan felemészt...

2015. febr. 28. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért laksz az anyósnál? Ha külön élnétek, akkor nem lenne ilyen gond.
2015. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Azt hiszi, hogy a nő cselédnek van, nem tart egyenrangúnak.

Az anyja nevelte bele, nekem is volt egy ilyen élettársam, amikor olyanná vált, amit írsz, ott én is kibuktam, majd 4 hónap után szépen elköltöztem tőle.


Az ilyen nem férfi, hanem inkább cicafiú... Kényes, hisztis, mint egy ovodás kislány.

Az ilyennel nem érdemes foglalkozni. Sajnálom.

2015. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyosnak talàn nemnis veled van a problėmàja, hanem inkàbb egy fėlelmet ėrez mivel a fėrjėt elveszitette, gondolja most a fiàt is elfogja te àltalad,es akkor összedõl a vilà mert egyedül marad.

Ėn szemely szerint ezt nem birnàm elviselni, akkàr mennyire is szeretem a fiàt. Nem az anyàm hogy igy parancsolgasson nekem, de gondolom màr nagy koru is vagy ahoz, hogy edes.a.tol se türned ezt el amit egy anyostol!

En elbeszelgetnek a paroddal, hogy akkor beszeljen anyukajaval valtoztasson magàn, te is magadon kerdezõ, ez ha igy sem jó, akkor pedig koltozetel el ha a pàrod nem megyen, akkor maradjon anyukàja melett, majd ra jon ha màr 100 menecsket fogja eltaszitani tõle....hogy hoppà itt anyuka az aki iranyit! Ilyen emberel a legroszabb elni, amikor valaki annykrasem felnöt hogy döntėseket tudjon meghozzni.

2015. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én javítanék ezen a helyzeten mert anyós se ilyen volt. Csak nem tudom hol kezdjek bele. Már most nagyon hangulat ember. Ma pl teljesen normális de lehet hogy holnap megint durcás lesz. És ezt nem bírom mert olyankor flegma nem csak velem a fiával is.
2015. febr. 28. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Menekülj,sosem lesz jobb! Az én anyósom is ilyen,pedig sosem laktunk együtt,de a férjemet minden velünk kapcsolatos dologról beszámoltatja.Aztán uszítja ellenem.Lassan rámegy a házasságunk.

Csak akkor van esélyed,ha a párod melléd áll,és nem az anyja pártját fogja.

Csak egy történet a miénkől: engem anyósom 5 hónapos terhesen tüdőgyulladással akart dolgozni küldeni.

2015. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor jó hangulatàbn talald el anyosodat akar egy kavė mellet, leulni nyugodtan es kb igy.....nem tudom hogy szolitod , tehat megszolitod, es elmondod, ugy erzed van mit megbeszelnetek, mert szeretned ha minden nap igy telne el mint pl a mai nap ahogyam kezdodott.... nem szeretnel vitàt problemat,hNem bėkesėget szeretetet szeretnel megėrtėst a csaladba..... felhozzod azokat a temakat, amiben alltalaban vitaztok problema alakul... megkerdezed hogy van e olyan dolog amiben valtoznodkene stb.... es akkor te is elmondod neked mi nem tetszik anyosodban... szepen finoman, tudod mindig az a fontos a beszedbe, hogy milyen stilus,hangnemben adod elo. Es akkor szepen elmondjatok egymasnak a nem tetszo dolgokat es azon vàltoztattni.

Mert emberek vagytok neked anyosod, neki menye vagy egyutt is eltek, es nem jo senem szep ha dull full vita van mert akkor mindenki napja sz@ar lesz,meglehey mindent beszelni szepen is...

csak elkezdeni nehez a kenyes dolgokrol beszelni, de kezd el es jonni fog magatol, es anyosnak ks be kell lattni azt ezek utan, hogy te mindent megprobaltal a jo kapcsolat erdekeben, es nem kontraztal szolgaltal ra hogy akkor legyen vita, utalatossag stb.... szerintem anyos sem ennyire buta, proba szerencse, hatha jol alakul ez az anyos menyecske kapcsolat! Sok sikert😊😊

2015. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dumáld rá a párod a költözésre.
2015. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!