Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen szemetek a barátom...

Miért ilyen szemetek a barátommal a szülei? Egyáltalán nem támogatják! Én mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátom most fog érettségizni és nincs rá pénze. Kért a szüleitől KÖLCSÖN! de nem adnak. Dolgozni nem tud elmenni, egyrészt mert tanul, magántanárhoz jár (ezt még tudja fizetni mert hetente vért ad, a karja már nagyon csúnya), másrészt mire megkapná a fizetését, a befizetési határidő már lejárna.

Az anyja egy pénzéhes liba, akitől csak tud, lenyúl pénzt, a fiától is lopkodja az aprópénzt... Az apja meg lesz.rja.

Én sajnos nem tudok neki annyit adni mint amennyi kéne, nekem is be kell fizetnem az egyetemi jelentkezési díjat.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?? Nagyon szeretnénk együtt jelentkezni egyetemre, de ha nem tudja fizetni, nem fog tudni leérettségizni...


2015. jan. 13. 19:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
És azt szabad tudni, miért kell a barátodnak fizetnie az érettségiért?
2015. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

1. Az érettségi nem kerül pénzbe


2. Hol lehet HETENTE vért adni?

2015. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hetente vért adni, vagy a kérdés kamu, vagy a barátod kamuzik (nagyon szigorú a nyilvántartás, illetve a heti véradástól gyorsan nagyon rosszul lenne)
2015. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
A barátod heroinista, és hazugsággal akar tőled kicsalni pénzt.
2015. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu a kérdés, vagy a drága barátod összevissza hazudik neked, miközben egyébként sanszos, hogy drogozik is.
2015. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Esti suliba jár. Azért kell fizetnie. 4 közép, 1 emelt. Plusz az egyetemre való jelentkezés díja.


Elírtam, plazmát ad. 3 naponta lehet azt.


Nem hazudik és tőlem nem fogad el pénzt.

2015. jan. 13. 19:54
 7/39 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki normális választ tud adni?
2015. jan. 13. 19:55
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Most azt várjátok hogy valaki pénzt ad nektek drogra meg a nem térítéses érettségire?
2015. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
És ha esti suliba jár, akkor miért is nem tud dolgozni egyébként? Meg hány éves egyáltalán?
2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
64%
Véradásért nem jár pénz. Ha plazmát ad, azért sem. 500Ft-os étkezési utalvány max, abból nem hiszem, hogy magántanárt tud fizetni.
2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!