Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Melegek és Leszbikusok! Ti...

Melegek és Leszbikusok! Ti tegezitek vagy magázzátok a párotok szüleit? 23/f

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok írjanak, akik felvállalták és jól fogadták mind a saját szüleik, mind a párjuk szülei.

2015. márc. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha jól volt fogadva, akkor mi eltérés lenne ilyen téren hetero kapcsolatoktól.


Mindenesetre nekem mondták, hogy tegezzem őket nyugodtan, hisz szinte családtag vagyok, de nem mertem/tettem.

Többnyire furán érzem magam szülők körül, barátnő ide vagy oda, nem oldódok fel. Inkább elkerültem az olyan mondatokat, ahol ki lehet jelenteni tegező vagy magázó volt-e, ami néha érdekes tákolmányokhoz vezetett, de egyébként nem volt vele gond. Köszönésnél pedig vagy elsunnyogtam, vagy ha aktuális akkor Jó reggelt, Jó estét. :)

17l

2015. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A köszönésnek mi köze a szexuális beállítottsághoz?


Én a fiam csajainak mindig felajánlom a tegeződést,főleg ha csinos a lányka és később,ha a fiam dobja szeretném majd vigasztalni. :)


39/F

2015. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is felajánlotta az anyja hogy tegeződjünk, de mivel ő kései gyerek, a szülei már 60-on felül vannak és nem igazán akarom tegezni őket
2015. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én sajnos még egyedülállóként élem az életem, de ami késik, az nem múlik és szép napon megtalálom a lovagomat.


Egyébként nekem is idős az anyukám, apukám meghalt kamaszkoromban. De anyám eléggé fiatatalos, sőt elfogadta, pedig templomba jár, de mégis, nagyon szoros kapcsolatom van vele.


Ő azt mondta, hogy apám szüleit, anyának és apának nevezte, és nem úgy hogy nénizte vagy bácsizta, vagy uramozta meg hölgyemezte mint egy másik rokonom.


Valahogy én is így szeretném majd a jövendőbeli párom szüleit szólítani,mint ahogy anyám tette.


Én pl szüleimnek mindig úgy köszöntem, hogy Helló Apa vagy anya.

2015. márc. 19. 09:12
 5/7 anonim válasza:
Sajnos nekem rossz velük a viszonyom, így ha nagy ritkán találkozunk magázom őket. Ők tegeznek általában.
2015. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Mi köze a szexuális beállítódásnak ahhoz, hogy tegező vagy magázó lesz a viszony?

2. Nincs is párod.....

Teljesen egyéni, nemtől, vallástól, szexuális beallítódástól stb...., hogy mi a szokás egy családban.

Az, hogy te mit szeretnél, az ebben az esetben másodrendű szempont.

Kissé infantilis a gondolkodásod.

2015. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szexuális beállítottsághoz azért van köze, mert sok szülő nem fogadja el a gyereke azonos nemű párját, ilyenkor lehet, hogy találkoznak, de max egy jó havernak tartják és nem a párjának, ergó nem olyan kedélyes hangulat uralkodhat.


Az, hogy én hogyan képzelem el, a dolgot, valahogy el kell képzelnem, de a valóság mindig más. Nekem eddig alkalmi partnereim voltak, erről nem én tehetek, vágyok tartós kapcsolatra, de így egyelőre csak alkalmit találtam, akikhez színtén elkezdtem kötődni, de próbálom az érzéseket kiiktatni ilyen esetben, ami nem könnyű, mert túlérzékeny vagyok.

2015. márc. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!