Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melegek/leszbikusok, a ti...

Melegek/leszbikusok, a ti családotok, hogy fogadta, amikor bejelentettétek, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Én is épp egy coming out-ra készülök, és kíváncsi vagyok, hogy kinek, hogyan sikerült.


18/f



2013. aug. 11. 17:25
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%

Meleg barátaim kapcsán statisztika:

1) Az anyja már lényegében tudta, nem rázta meg. Az apjának kicsit több idő kellett, de alapvetően elfogadták hamar, azóta is minden rendben.

2) Az anyja pletykák útján értesült róla, megvetően viselkedett. Az apja még mindig nem tudja. A srác nem is akarja őket ezek után bővebben beavatni, éli a maga életét.

3) Az anyja rosszul fogadta, évekbe telt, mire úgy-ahogy rendeződtek a dolgaik, de addigra már nagyon eltávolodtak egymástól.

4) Ő még nem mondta el, veled egykorú, tart a reakcióktól.

2013. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm első, úgy érzem nálam az 1-es verzió lesz a befutó. Anyám nemcsak hogy sejti, de még rá is kérdezett többször, viszont akkor még én sem tudtam elfogadni magam, ezért nem is volt lelkierőm azt mondani, hogy igen, hanem inkább tereltem a témát, vagy kijelentettem, hogy nem. Most viszont kezdem úgy érezni, hogy tiszta vizet kéne öntenem a pohárba, és bevallanom, mi az igazság, de mégiscsak félek valamennyire még most is. :/
2013. aug. 11. 18:09
 3/56 anonim ***** válasza:
26%
Heteró vagyok nem tudom, hogy valljam be úgy érzem lenéz mindenki ezért. Mindenhol szerelmes meleg párok vannak és szégyellem a másságomat, de erőt veszek magamon és coming outolok, kívánjatok sok sikert :)
2013. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második a hasznos választ... Mindenesetre felpontoztalak, hogy lásd humoromnál vagyok.
2013. aug. 11. 18:22
 5/56 anonim ***** válasza:
94%

Több menetben, óvatosan és viszonylag sikeresen/nyugisan. :)

Ha érdekel több részlet, írj, és kifejtem privátban részletesebben. :)

2013. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
96%

Ha már sejti anyukád, sőt rá is kérdezett, szerintem volt ideje megemészteni, ha esetleg voltak is negatív érzései a dologgal kapcsolatban.

Inkább megkönnyebbülés lesz neki is, hogy végre elmondod neki. Értékelni fogja az őszinteségedet. Legalábbis én remélem, hogy így lesz. :) Sok sikert hozzá!


(első voltam)

2013. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
17%

Te felpontoztál de valaki lepontozta :(

Hol van a tolerancia? Miért nem fogadjátok el a másságom? :(

Amúgy viccet félre téve, ha szeretnek elfogadják ha nem nem. Bár az én gyerekem nem lesz buz.i az 100%.

2013. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
88%

Én pár napja estem túl a dolgon.

Apu pofozkodott, anyu meg sírt és még mindig nem tiszta a helyzet, de úgy tűnik, anyu rövidesen megbékél... apának biztos kell még pár hét vagy hónap.


Sok sikert! :)

2013. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

6/8

Persze tudom, hogy elfogadna, mert amikor ezeket kérdezgette akkor mindig hozzátette, hogy úgy is szeret és a fia maradok, bárhogy is van a dolog, de azért mégis nehéz egy ilyen dolgot közölni, és tudom, hogy akármennyire is jól fogadná, fájdalmat okozok ezzel neki, és ez nagyon elszomorít. :/


8/8

Komolyan képes volt ezért kezet emelni rád? :O Jézus, örülök, hogy ilyen megértő szülőket kaptam (elég toleránsak), neked pedig kitartást, és sok erőt kívánok. Remélem rendeződnek a dolgok. :)

2013. aug. 11. 18:52
 10/56 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, kis pozitív támogatásként ajánlanék egy filmet:

Juste une question d'amour

Magyar feliratot találni hozzá, egyébként -nevéből értetődően- francia nyelvű.


A 18:36-os válaszadó kapcsán jutott eszembe.

2013. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!