Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy mondtátok el a szüleit...

Ti hogy mondtátok el a szüleiteknek hogy leszbikusok/biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem kellett elmondanom, rólam tudták születésemtől fogva, hogy a női nemhez vonzódom!
2013. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem mondtam még el, de anyukám érzi, mert többször rákérdezett már. Nem volt még bátorságom elébük állni és elmondani, mert nagyon homofóbok.
2013. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen az enyémek is elég homofóbok!
2013. márc. 31. 11:11
 4/10 anonim válasza:
100%

Még nem tudják, csak sejtik szerintem. Egyszer rákérdezet anyám egy vita hevében. De nem mondtam meg nyiltan.

Amúgy szerintem rólam egyértelmü, mert azért biztos furra nekik, hogy igy 20 túl egyáltalán nem érdeklödök a pasik iránt.

2013. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: Nekem az a "szerencsém", hogy volt pasim, igaz 2 éve már semmi komoly és nem is érdeklődök, szóval...
2013. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én csak bejelentettem lesz ami lesz alapon, mert nem tudtam mit gondolnak erről, sosem volt olyan jó kapcsolatom velük, hogy ilyenekről beszélni tudjunk :D anyum nem lepődött meg, apumnak nehezebb volt feldolgozni de nem változott rossz irányba a kapcsolatom egyikükkel sem.
2013. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

még sehogy, de anyukám már sejtette/sejti, legalábbis valahol nagyon mélyen. ha elmondom neki, sokkolva lesz de majd mondani fogja, hogy ő ezt már tudta.. már rákérdezett 1x vagy 2x, de félig-meddig viccelve.. mindig csak annyit mondtam h nem. apám nem sejti és nagy meglepetés fogja érni.

mostmár 1-2 év és elmondom és engem nem fognak kitagadni meg semmi ilyesmi, az elején fura lesz, de majd hozzászoknak, már látom ahogy ott ülnek az esküvőmön :)

2013. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

apámmal nem tartom a kapcsolatot. a nővéremnek csak úgy elmondtam, anyámnak egyik karácsonykor, pont szenteste (akkor már fél éve voltam együtt a bnőmmel). Összevesztünk, nagyon magam alatt voltam, anyám meg faggatot mi a baj. Na akkor pont nem érdekelt ki mit fog szólni hozzá, hát elsírtam bánatom.. És mivel látta mennyire szarul vagyok, nem is lovagolt azon, hogy lány van a dologban hanem próbált vígasztalni :)

Azóta megtudtam, eleinte nem tudta hova tenni, sírt is miatta, de hamar rájött, hogy én ettől nem vayok más... :)

2013. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez aranyos.:)
2013. nov. 15. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tudja apa (vele élek), lehet sejti, de nem kérdez rá - problémája egyáltalán nincs a melegekkel. Szerencsére, a lányos témák nincsenek sosem napirenden, tehát nem beszélgetünk a tipikus csajos dolgokról "ez cuki az cuki", ha lenne is fiú, inkább nem akarja tudni :D


Igaz fiúktól nem kell féltenie :)

2013. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!