Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Nem tudom tovább...

Mit tegyek? Nem tudom tovább színlelni!

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt a barátommal.

egészen jó a kapcsolatunk.

múltkor megharagudott,mert nem mentem el hozzájuk.az anyja is haragudott rám.úgy érzem,hogy utál nagyon!a barátom volt barátnője a mindene,nekem ez nagyon rosszul esik :/

a barátom már megkérte a kezem, de az anyja miatt visszaadtam a gyűrűt, mert magyarázott összevissza..(lehet fura, hogy fél év után gyűrű, de nálunk szerelem volt első látásra:))

hogyan mondjam meg "anyósnak" hogy nekem rosszul esik, hogy odavan a barátom régi barátnőjéért és nem tudom azt szinlelni, hogy nem érdekel és eljátszani azt, mintha nem tudnám, hogy utál??



2015. márc. 21. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye 15 még nem múltál el?
2015. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!!!!


Ha együtt maradtok, összeházasodtok, gyereketek lesz, anyós is meg fog enyhülni.


Amúgy tényleg furcsa gél év után az eljegyzés, de a ti dolgotok. Persze, ha el nem szúrod. AZ anyja miatt adtad vissza a gyűrűt? Hát ne haragudj, de ez akkor valóban nem tűnik akkora nagy szerelemnek.

2015. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban a barátod feladata lenne, hogy helyretegye az anyját.
2015. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Fél év után, 0 együttéléssel eljegyzés. Bájos! (Dedó!)
2015. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen, és ehhez hasonló kapcsolatok mennek nagyon hamar a levesbe.
2015. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diamond28153 válasza:

Nekem úgy tűnik a leírásodból, hogy színlelés egy másodpercig sem volt.

Ha az excsaj anyós mindene legyél jobb! Ennyi!

Amúgy meg költözzetek össze kicsit, mielőtt összeborulnátok itt egy bazi nagy görög lagzi keretein belül, mert nagy pofára esés lehet a vége!

2015. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!